Prijava

Е, а ако неко слуша одсвегапомало, јел се облачи у складу са својим музичким укусом? Оно, дискомбинује кожни мантил, ермакс, флуоросцентну трешу и гот поводац око врата.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSKcoVDbbMuBTSUDvjJHhpn2zxapGfOu5UWjIx1lJugUOfSH-zX

Eto, ja nosim ove najk er pegazus 89 neon, ribok dukseve, pič'n'kraft trenerke i brunoti majice, vozim pajera i imam zlatnu kajlu a slušam ZZ Top, Kridense i Dorse. Znači da sam fejker.

Kad sam bio mali ganjao sam loptu i nosio sam širu odjeću, da mogu trčati. Krajem osnovne i u srednjoj sam počeo slušati repčugu, pa sam nosio trenerke, dukseve, džeparice i široke majice. Sad slušam sve i svašta, al još uvijek volim da nosim džeparice i dukseve. Ubacim i malo fenseraja, kad se ovo zaprlja, onda nosim i farmerke i majice bez kapuljače. Kod mene u srednjoj 90% su bili metalci i svi su se tako oblačili. Uske farmerke, konversice, crna majica, teksas jakna, a zimi, martinsice, kožnjak i one rukavice bez prstiju.
Mislim da se kasnije ljudi počnu oblažiti kežual, bez obzira šta slušaju. Ali opet, uvijek ima ekstrema.

Е, а ако неко слуша одсвегапомало, јел се облачи у складу са својим музичким укусом? Оно, дискомбинује кожни мантил, ермакс, флуоросцентну трешу и гот поводац око врата.

Do jaja. I neku usku majicu sa tribalima i cirkonima.

Човек треба да облачи оно што му се свиђа. Такође, није толико битно ШТА носиш, већ је много битније КАКО то носиш.

Такође, мислим да је за ношење неке одеће потребан адекватан ментални склоп, као што је потребан за слушање одређене врсте музике.

Jebi ga Džimi, sa ovom zadnjom rečenicom si me zbunio skroz. Sad ne znam ni šta da slušam, ni šta da nosim. Prelazim na radio, a što se odjeće tiče, ima da kupim u seknd hend šopu šta mi prvo dođe pod ruku.

Jebi ga Džimi, sa ovom zadnjom rečenicom si me zbunio skroz. Sad ne znam ni šta da slušam, ni šta da nosim. Prelazim na radio, a što se odjeće tiče, ima da kupim u seknd hend šopu šta mi prvo dođe pod ruku.

Па, хтео сам да кажем да нема свако ментални склоп за ношење сваке одеће. Као што ја не бих умео да носим розе боди мајицу, осећао бих се нелагодно у њој, тако већина људи који интензивно слушају Жељка Самарџића нема ментални склоп за ношење мартинки нпр.

Jes, tu si u pravu. Ovo sa roze majicom mi je otvorilo oči. Sad je sve u dure.

Па, хтео сам да кажем да нема свако ментални склоп за ношење сваке одеће.

Какав ментални склоп ти је потребан да носиш ово:
http://www.babble.com/CS/blogs/strollerderby/2008/07/23-End%20of%20Month/crocs%20suck.JPG

Милице, зависи коју боју. :Д

E ja sam vidio da to i muškarci nose, ima neki smješan naziv, bem li ga.

Какав ментални склоп ти је потребан да носиш ово:

Милице, дај не њајке. До јаја су, знаш како ми помажу док окопавам башту.

I mnogo su dobre za plitko more puno ježeva! Videla sam da deci kupuju u istoj boji kao i kofice!

Кад је обућа у питању, зна се мој избор: бушманке.

Ta govna treba zabraniti.

A za okopavanje bašte gumeni opanci!

I vunene čarape u gumene opanke.

Ja mislim da je cista glupost. Mada je korisno za izbegavanje emovaca.

I vunene čarape u gumene opanke.

E to je već jebački stil.

Ja nisam seljak!? Glavom i bradom, najveći trve ljakas! I znam da cure pored mirisa pive i cigare vole bijele čarape!

Jebi ga sad, obrisao sam da ne skrećemo sa teme. Dobro, jesi seljak.