Prijava

Е, трве сељадија је скроз кул.
Ја не волим квази урбане сељаке.

Живела трве квлт сељадија!

huh.
Da.
Po stilu oblacenja mozemo razaznati koju muziku slusa da li je normalan ili retard.
Npr mi likovi koj islusamo House,Tehno Electro club Volimo da se opusteno oblacimo.

dok oni metalci martinke vole da furaju obavezno uz majicu slayer i crne pantalone. sa nekim lancima od kera.

Goticari
Kozne jase,martinke devojke crne 'aljine itd itd
skejter Skejterke Pantalone majice i dukseve XXXXXXL
tako da... ja sam za.

Vidis lika na ulici opusteno obucenog koji seta sa tvojom drugaricom, upoznajes ga, razgovarate deluje ti kao kul lik (ili ko sto ti rece nije retard) zezanje traje lapo sata drugarica potvrdjuje da je lud ko struja u pozitivnom smislu, todjete na temu muzika, on kaže da sluša metal, i tebi pada mrak na oči i pali se lampica za retardiranost sagovornika koja kaže: sklanjaj se! i to je normalno?

huh.
Da.
Po stilu oblacenja mozemo razaznati koju muziku slusa da li je normalan ili retard.
Npr mi likovi koj islusamo House,Tehno Electro club Volimo da se opusteno oblacimo.

dok oni metalci martinke vole da furaju obavezno uz majicu slayer i crne pantalone. sa nekim lancima od kera.

Goticari
Kozne jase,martinke devojke crne 'aljine itd itd
skejter Skejterke Pantalone majice i dukseve XXXXXXL
tako da... ja sam za.

Interesantno...
Ovakva mišljenja su gora od stereotipnih načina oblačenja...
'Ajde da si ga ub'o kako treba, al' sereš, a i nemaš pojma, 'de ćeš goru kombinaciju? :)

To znači da bi trebalo da oblačim barokno, ili kao u doba Danta, jer volim muziku Trečenta, npr...

Јбт, да ли ЈТУ намерно хоће да га препознају или само не уме да се камуфлира? :)

Хахаха до јаја.

Па, хтео сам да кажем да нема свако ментални склоп за ношење сваке одеће. Као што ја не бих умео да носим розе боди мајицу, осећао бих се нелагодно у њој, тако већина људи који интензивно слушају Жељка Самарџића нема ментални склоп за ношење мартинки нпр.

Тај дра! Да обучем нешто што је званично кул и прихватљиво, па све да се сијасет риба ложи, било би ми мука и желео бих да се сакријем. Опет, сад да се огрнем у неку мартинајаслејераја комбинацију, желео бих да нестанем, осећао бих се некако глупо и патетично. Треба се узети у обзир да нема свако ту могућност да обрати пажњу на оно што носи, па чак и уколико обраћа пажњу, не може да интервенише јер нема довољно пара.

Са друге стране, има људи које једноставно заболе. Ево нпр, имао сам пре неких две недеље сто евра. Кева је инсистирала на "иди обуци се за те паре, да не идеш више ко клошар" опцију. Две хиљаде сам потрошио на слушалице, 3 хиљаде сам попио, две хиљаде сма потрошио на копирање обавезне литературе за испит који полажем у јуну, хиљаду сам дао на неки квалитетнији историјски атлас, тако да ми је остало кеша можда за неку шарену, буђаву капицу са ликом Смор Марлија, какву носе све оне црвенокосе пајдоманке што их виђам на било ком месту на које изађем једном у сто година. Не знам, реците ми ако грешим, али не видим разлог због којег бих сад бацао паре на неке крпе. За привлачење бицари, капирам да вам је то разлог због којег се кинђурите, мора прво да имаш спику и муда да ту спику бациш, тако да оно, слаба ми вајда.

To znači da bi trebalo da oblačim barokno, ili kao u doba Danta, jer volim muziku Trečenta, npr...

skidam kapu

Jal taj JTU gej, kad ga svi izbjegavaju?

Još gore Dub...ima stav i inteligenciju.

Ajoj, pa taj je turbo gej.

Ja mislim da je samo zaludan.

Turbo gjevi slušaju turbo folk, i oblače se kao fenseri, sa gej frizurom. To je ona frizura kao u C Ronalda.

Немој Гамби, можда те чује, послаће ти друштво љубитеља барока на врата, знаш как'и су разбацани.

Još gore Dub...ima stav i inteligenciju.

СТАВ: Сад ћу да упаднем другарици у стан и да јој украдем шифру од налога да могу мало да се зајебавам.

Ма, опасан став. Јебе кеву. А што је интелигентан... :)

Лик са његовог новог аватара, неодољиво подсећа на Антиноја, лика који је примао кару од цара Хадријана. Ето мало занимљивости из области повијести.

Pa jel se oblači on, kako se oblači?
Džimi, kolji, mermeriši, banuj, nemoj se živciraš, neš da bidneš lijep.

Je li moze meni neko, mladoj i neiskusnoj da rekne (moze i na pvt) ko je taj JTU, sta je uradio da ga svi ne vole i zasto je banovan? Moze Dz ti, volim tebe da citam.