Prijava

Kakva je inteligencija kad se ponasas kao nauceni majmun ili kao pas, kao Lesi? Meni je Cara veci smeker kad se uspesno infiltrirao (samo po tom postupku, ovako ne znam coveka). Dosadno je kad dolazis sa stalno istim nick-ovima i isto pises.

То пуфнице, напокон да се слажемо ти и ја. :) Цара му служи за пример.

JTU, sta je uradio da ga svi ne vole i zasto je banovan? Moze Dz ti, volim tebe da citam.

Изводио је човек много бесних глисата. :)
Па је на крају гагован.

Cara je carina. Ali ne sluša barok, to mu je mana.
Tako da ja moj glas ipak dajem JTU-u.

Cara je ktitor, to je zaštićena vrsta na sajtu.

Па човек је хакер. Олдскул хакер, а не као ови педери. Не дрнда по туђим комповима преко мреже него к'о словенска племена у Византију, бане директно на гајбу. Морам ли да напоменем да су му снови остварени.

http://blogs.glam.com/glamblush/files/2008/05/carrie-bradshaw-wavy-hair.jpg

Cara je carina. Ali ne sluša barok, to mu je mana.
Tako da ja moj glas ipak dajem JTU-u.

Мука ми је више од вас барокиста. Романтизам фор д вин!

Па човек је хакер. Олдскул хакер, а не као ови педери. Не дрнда по туђим комповима преко мреже него к'о словенска племена у Византију, бане директно на гајбу. Морам ли да напоменем да су му снови остварени.

<3

ЈТУ, немој да вређаш, бановаћемо те.

Па човек је хакер. Олдскул хакер, а не као ови педери. Не дрнда по туђим комповима преко мреже него к'о словенска племена у Византију, бане директно на гајбу.

Hahahhaaa

Доста смо се играли са ЈТУ-ом, време је да оде на спавање.

ЈТУ, немој да вређаш, бановаћемо те.

LJOLJ :)

Romantizam nakurac!

Иди слушај барок јебо те он!

Barok slušaju samo pravi šmekeri koji se hlade lepezom.
A romantizam je muzika za pičke iz treće dva, pederi.

Ево Џими га бановао... Рекох му да не вређа...

И Бурзум је откинуо горе са постом, мрзи ме да линкујем у ону тему.

Kakav spam ste napravili, stidite se, a fino je Blek danas okačio oglasnu tablu. Nego vidim taj JTU gotivi Keri Bredšo, to je neki fan ambijentalne muzike?

Nego, Džimi je ustanovio novi razlog za banovanje ljudi. Ima vredjanje, spem, dupli nalog, hejtovanje i JTU. Hahahaaha!

Тако је Пеки, романтизам фор д факин вин. Окретање ка триповању светле прошлости, која је била светла нардоски речено "Мој курац!", дивити се рушевинама, носити дуге црне чипкане хаљине, не брисати дупе папиром од целулозе. Одрећи се духом живљења у усраној данашњици, до коначног и физичког напуштања исте.