Prijava

Barok slušaju samo pravi šmekeri koji se hlade lepezom.
A romantizam je muzika za pičke iz treće dva, pederi.

Романтизам нема везе са романтиком, необразована главо! Дођавола, господе боже! (пази која псовка)

E sad je dosta, naćiću te u gradu!

Елем, дужан сам да опоменем Гамбија, Бурзума и Пекија да престану са спемовањем, или ћу бити приморан да их банујем, много су скренули са теме.

Peki, mene ne smes da opomenes :) sta ti je zenska moc :)

Kog pekija? Pekija tebe? Onda ćeš se samobanovati. Jel imate vi tu mogućnost?

Мене нема ти шта да опомињеш, на црној си ми листи још од како си ми закључао тему где сам врбовао Стефана Костића ТМ, да ми доведе неке емо бицури да пампрчим. Начичу те на Косову :)

Не могу тебе Катија, од кад сам ти видео ону слику на тему у корсету, стра' ме да те банујем.

Дабе, да, Пекија д џема. Немамо ту могућност, али сам у ситуацији да могу физички да утичем на њега да се удаљи са сајта.

Линкуј корсет тему и опроштену ти је за СтефанСтићко тему.

To i mene zanima. A duboko se izvinjavam za spem i neću više nikad danas.

Pa jebem ga, Dub je, vidiš šta piše. I nemoj njega da banuješ, on je bio dobar lik ranije, i posjećivao je kviz.

Нисам у току али...

Линкуј корсет тему и опроштену ти је

http://vukajlija.com/forum/teme/17402?strana=5#post_814788

Ево брате, мада видећеш већ о чему се ради. :)

Pa ja u sustini ne spemujem, jer bilo sta da napisem, ti mene zamislis u korsetu, a buduci da je tema oblacenje, to u potpunosti odgovara :)
Eto, ja se ne oblacim u skladu sa nekim muzickim pravcem, nego u skladu sa filmovima koje preferiram :)

ФЕЈК БРАТЕ ФЕЈК!

Ma katja naložila pola vukajlije i doviđorno.

Jebo bih i to kurcem u pičku, šta god da obuče.
I da ne bude spem, ja se oblačim.

Последња опомена за спем људи, правила сајта, јебига...

Ону бицури са слике бих покупио ко Волво кокошку на авалском путу. Што ми линкујете сиротом такве слике бре :(

gamby, moraš se oblačiti u skladu sa muzičkim ukusom. Ja kad idem na zbor da slušam ojkače, ja obavezno nosim šajkaču.

Пеки, ако будеш бановао, има да ти банемо доле на Косово, ал не да водимо рат против Шиптара.