Prijava

Ja kad idem na zbor da slušam ojkače, ja obavezno nosim šajkaču.

Ди има то да се набави,сад ће посело код мене у околини?

U skladu sa temom- i oni koji se oblace "kao najokoreli metalci"- znate na sta mislim, na kraju moraju da odrastu...

Momci, predlazem da se preselimo na temu fotografije i da svako da svoj skromni doprinos, jerbo ce vas Peki banovati ovde. A meni ce biti zao.

Pufnice, znam par likova od 50, možda i više godina, koji još uvek imaju kosu do bulje (ili ono što je od nje ostalo), kaubojke, kožne jaše, lance i te fore.

Ali da bi trebalo da odrastu, trebalo bi.

@Katija: Aj, al kači neke sise.

Едит Пеки: Ал' да буду твоје.

Пеки не сме да писне, пеки је ЗАКЛАН! иначе пеки прочитај ово пажљиво!
http://vukajlija.com/klanje-na-cs-u/194596

Jankoviću, ja sam to kupio na zboru, pa ne znam. Al ako je kriza, pozajmiću ti. Ti si tu blizu, u Futogu. Htio sam da kupim i opanke, al nije bilo mog broja. Onda bih bio glavni kad odem na ojkače. I to su bili oni opanci sa kukom :) Al nemaju 45 broj.

Ali da bi trebalo da odrastu, trebalo bi.

Upravo. Znam i ja par.

@Katija: Aj, al kači neke sise.

Едит Пеки: Ал' да буду твоје.

Аууу ал сте рсли, Катја прво, није нека риба... Јес добра жеМска ал није рибетина... шта се ложите

Jes ti maloljetan il da te šalju na kliniku?

Дуб контам да си мени рекао ово?

hhaahahha, ma sve vas treba na psihijatrijsku kliniku. Laza, valjda, radi 24/7. Toponica ako ste sa juga... Pa Bog da vas vidi, tamo je super! Strpaju vas u sobu u kojoj ste potpuno sami i daju vam da grlite sami sebe. Sta vise covek da pozeli?

Paracinac, imas li temperaturu?

ja se vrlo fino oblacim obzirom na moj prefinjeni muzicki ukus! :)
tj nema nikakve veze sa mojim ukusom muzickim. :)
slusam rok. a imam u svojoj kolekciji vrlo fine i fensi barbi ciklama salonke :)

ЈА БИХ ТЕБЕ ЖЕНИО!

jano, pa ti se onda oblačiš prefinjeno :)

@ pufnica
Ma jok. Hronicna nesanica. Prezivecu.
(Dragi Admini
Molim vas primetite da sam prestao da koristim smajlije iz principa, i da je gornji post samo zajebancija.
S' ljubavlju vas
Paracinac)

http://www.instablogsimages.com/images/2009/07/29/grey-python-skin-3_yablH_23163.jpg ovakve samo roze! i da vam kazem. najvise volim da ih nosim kad slusam. na primer ganse :)
to mi nekako seksi. tako da mislim da je to mit.
@manijakuslatki: koga bi zenio?
@dub. moje oblacenje nije prefinjeno. prefinjeno je dosadno :P

Jano, nosis pravi CL ili neku kopiju?

@manijakuslatki: koga bi zenio?

Тебе :) :))

Jano kolika je ova peta, jel ima preko 10?