Да ли сам ја нормалан - потребна помоћ

  1. Evo ti savet, idi kupi nekog kineza (oni su jeftini), plati neke zajebane operacije da mu promene lice da izgleda kao ti, i jebi...

    ahahahaaahaaaa iz prave se ismijah!!

  2. Pa ti energijo citaj Markiza De Sada(ama), tamo ima i vecih perverzija od ovoga.

  3. LEAVE HIM ALONEEEEEEEE

    Питам се шта ће да ради онда?

  4. Što je ova zločesta perverzna sram je bilo

  5. Drka, ofkors. Ali ako nastavite da ga zajebavate bicu prinudjena da snimim klip u fazonu Leave Britney alone!

  6. :)))

    e odo' odma' da se vrljim na tu tesku literaturu.

    Pa ovde i nema eksplicitno opisanih perverzija, nema ni likova, nema ni desavanja, a covek je opet napravio pricu za koju se evo dosta ljudi interesuje.

    LEAVE HIM ALONEEEEEEEE

    Sto? Obratio se, a jedna dijagnoza mu je sigurna- zeli paznju, svaki komentar moze samo da mu godi.
    I ne skodi. A ako ne skodi znaci da koristi, sta bi rek'o Lane. :)

  7. Grabi poene na tudjoj nevolji!!! Cccc

  8. Pa seljak covek, voli prirodu. :)))

  9. Ја сам очекивао да ће да буде сцена у којој он баца мајмуна у циркусу, па дође кловн и укеба га уваљивањем тукија у буљу. Али то се није десило.

    Можда се њему није десило, али овакве ствари просто не можеш да смислиш ако ти се нису десиле или макар спадају у личне фантазије. :р
    Него, где је катија сад кад је потребнија више него иначе, она решава проблеме свих мушкараца на форуму.

  10. Кловнови су мој фетиш. :)

    Шалим се. Јбт. фрикују ме. Као мали сам сањао како ме кловнови злостављају.

  11. I ja imam trip uzasan od klovnova. Zato pokusavam da ga savladam tako sto sam cimala druga da se obuce kao klovn i ide sa mnom u neku kafanu da pijemo:)

  12. Nisi normalan-Potrebna ti je pomoć.

  13. Прочитао сам отварајући пост до пола и сморио сам се! Ако ставимо на страну да је лик трол, и покушамо да одговоримо на његово питање одговор би био овакав. Иди јеби! Синак...

  14. Vidiš da sam ja odgovorio gore. Vrlo jednostavno pitanje.

  15. Cccc, čega se ja svega neću načitati ovde. Strašno! Možda se Korle smara negde pa napravio dupli da vas zajebava malo.

  16. Zbog ovakvih stvari volim da dođem ovde! :-))))) Psiho triler u režiji Vukajlije. Brate ovi što rade psiho filmove ima da plaćaju kaizenu da odavde vuku scenario!

  17. Lik ima seks 5 puta dnevno sa osobom sa na koju se najviše loži i vi to nazivate problemom?!

    Eeeeh, da nam je svima život tako problematičan...

  18. Welcome to Vukajlija Zoo. Please do not feed the trolls.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.