Prijava

Prosvjetli me...
P.S.Žao mi je zbog spama...

Suština toga je da se smanji broj duplih naloga, i samim tim i zloupotreba, jer ko zna koliko ima duplih naloga napravljenih samo da bi se neko izvređao, da bi se otvorila trol tema na forumu ili stavila nečija definicija u omiljene...a sa druge strane se dobija takmičarski duh koji je do skoro postojao na sajtu.

Sve to stoji,ali mislim da se to tako nece izmeniti.To je pitanje coveka,tj.njegovog shvatanja sajta.Licno,nikad nisam kapirao te duple naloge,vredjanje nepoznatih ljudi sa njih i tako te stvari.A,da ti pravo kazem,nemam pojma ni sta znaci kad dodas definiciju u omiljeno.Znam da mi izadje na profilu,i to mi je jedino bitno,jer ne moram da pretrazujem sajt.

Prosvjetli me...

То је лого Умбрела корпорације, из Резидент Евил света.
Нисам рекао да је постер добар, али смисао је очит.

И мени се углавном допада предлог.

Да аутори са 500 или 1000 поена стичу могућност да праве постере.

ТО ЈЕ НЕОПХОДНО због дефејсбукизајице сајта.

casper protiv sam ovog tvog predloga jer bi verovatno došlo do sitvacije gde tuce novih autora piše 5 nekvalitetnih definicija u poteri za 500 bodova pogle neki čak vijaju 50 samo zbog četa

Šta znam...valjda će se potruditi da napišu 5 kvalitetnih da biše zaradili tih 500 potrebnih poena...ali otkud znam...
U pravu si, bilo je milion definicija- Dajte mi plus treba mi za čet.

То је лого Умбрела корпорације, из Резидент Евил света.
Нисам рекао да је постер добар, али смисао је очит.

Smisao je pronadjen.Sad mogu mirno da umrem.

Ne bih ja ograničavao postere, samo defke, to sam već i rekao negde, posteri odvlače pažnju neinspirativnim likovima kojima se ne mili da pročitaju defku dužu od 2 reda.

Broj poena za cet sigurno treba povecati, 50 je smijesna cifra, 150 minimum. Takodje treba uvesti i granicu za postere, bar 200. Za komentarisanje tudjih definicija 50. Za otvaranje tema ne bih stavljao ogranicenje, svi mi odvalimo po neku glupu temu. Ja bih uveo i brojac banova na svakom profilu, da se vidi koliko je ko puta banovan, da bi svaki sledeci ban bio duzi.

A,da ti pravo kazem,nemam pojma ni sta znaci kad dodas definiciju u omiljeno.Znam da mi izadje na profilu,i to mi je jedino bitno,jer ne moram da pretrazujem sajt.

Do skoro ta opcija omiljene definicije je bila presudna u skoru jedne definicije, jer je broj omiljenih direktno uticao na broj pluseva...postojala je stranica najomiljenije definicije danas, gde su dnevno definicije dobijale po 250 pluseva, za razliku od sadasnjih maksimim 50 i najbolja od njih je postajala definicija dana koja je za deset sledećih dana skupljala još nekih 1000 poena...pa su zbog tako dobre opcije masovno autori otvarali duple naloge i stavljali svoje definicije u omiljene, da bi usle u konekurenciju za definiciju dana, ukratko mnogo dobra opcija mnogo puta zloupotrebljena zarad popularnosti neke.

Broj poena za cet sigurno treba povecati, 50 je smijesna cifra, 150 minimum. Takodje treba uvesti i granicu za postere, bar 200. Za komentarisanje tudjih definicija 50. Za otvaranje tema ne bih stavljao ogranicenje, svi mi odvalimo po neku glupu temu. Ja bih uveo i brojac banova na svakom profilu, da se vidi koliko je ko puta banovan, da bi svaki sledeci ban bio duzi.

Možda sam prevelike cifre stavio, ali to nije toliko bitno, samo sam pomoći tih cifara izrazio suštinu predloga, naravno da mogu manja ograničenja

Članovi koji imaju 500 i više poena bi imali opciju pravljenje postera

Ovo je zaista odlican predlog. Sramota me je uopste da kliknem da dugme "posteri". Ono je postalo odlagaliste smeca i govana. Ponekad pomislim da se ljudi zajebavaju jer je nemoguce biti zaostao u onolikoj mjeri, a vec sledeci trenutak shvatim ozbiljnost situacije i oci mi budu pune suza. Jebote, zalosno! Njih bi se i fejsbuk odrekao...
EDIT: Ona tema "konkurs za najgluplji poster" maltene i nema smisla. Dovoljan je ovaj link: http://vukajlija.com/zabava/posteri

Do skoro ta opcija omiljene definicije je bila presudna u skoru jedne definicije, jer je broj omiljenih direktno uticao na broj pluseva...postojala je stranica najomiljenije definicije danas, gde su dnevno definicije dobijale po 250 pluseva, za razliku od sadasnjih maksimim 50 i najbolja od njih je postajala definicija dana koja je za deset sledećih dana skupljala još nekih 1000 poena...pa su zbog tako dobre opcije masovno autori otvarali duple naloge i stavljali svoje definicije u omiljene, da bi usle u konekurenciju za definiciju dana, ukratko mnogo dobra opcija mnogo puta zloupotrebljena zarad popularnosti neke.

Hvala,sad mi je jasnije zbog cega si dao takav predlog i cini mi se ok.Mada mi i dalje nije jasno zbog cega se toliko juri ta popularnost...

Kaspere svaka čast za trud i pozitvne želje ka unapređenju odnosa na sajtu...

Ali sajt se pravi po meri modova a njihova dupeta su ušuškana u sistem i stoga je suludo menjati taj sistem dok oni sami ne skapiraju šta ne valja i ne kažu kajzenu šta da radi. Ti pišeš dobre definicije i tu se ogleda sva tvoja ili moja eventualna pomoć ovom sajtu...od nas se ništa drugo ni ne očekuje...

Meni nikakve privilegije nisu potrebne. Ne slažem se sa idejom da do nekog skora mogu da komentarišem samo svoje postove jer ja to NIKADA ne činim. Ako smatram da nekome dugujem objašnjenje, pošaljem pvt. Generalno malo pišem, dosta čitam. Žao mi je što je glavna tema "lov na veštice". Ne znam zašto bih sebi dozvolio da budem banovan, ali ako bi se to desilo, shvatio bih da nisam za ovo društvo. Naravno, ne bih imao želju da se vratim sa drugim identitetom. Sajt će biti znatno bolji kada JA ne budem pisao ono čemu bih dao minus da si TI napisao.

Ovo je sajt prvenstveno za definisanje, nije za postere. Meni bi logicno bilo da skupis odredjeni broj bodova i da onda tek mozes da postavis poster. Imam jos jedan predlog sto se tice definicija. Tek registrovani clanovi mogu da napisu 2 definicije. Kada prodje 10 dana od registracije onda imaju mogucnost kao i mi ostali da pisu po 5 komada dnevno.

EDIT: Ona tema "konkurs za najgluplji poster" maltene i nema smisla. Dovoljan je ovaj link: http://vukajlija.com/zabava/posteri

Potpisujem, a i dosta postera iz linka odabrani posteri mogu komotno da se presele u link konkurs za najgluplji poster.

Ali sajt se pravi po meri modova a njihova dupeta su ušuškana u sistem i stoga je suludo menjati taj sistem dok oni sami ne skapiraju šta ne valja i ne kažu kajzenu šta da radi. Ti pišeš dobre definicije i tu se ogleda sva tvoja ili moja eventualna pomoć ovom sajtu...od nas se ništa drugo ni ne očekuje...

Znam , potpuno tačno. Temu sam otvorio posle komentara na tvojoj definiciji, i ne da bi je neko usvojio, naravno da nema od toga ništa nego čisto da kažem šta mislim o trenutnoj atmosferi na sajtu i šta mislim da bi to popravilo i da čujem vaše mišljenje.

Stanje na sajtu je totalno raspadnuto, plasiran je uzak vid humora koji nameća da isti i treba da se forsira, ali ako kažem da mi se sere od tog humora onda ću da popijem bananu... ok ljudi su me vratili, ljudski sa njihove strane pa ću i ja da se ponašam kao čovek!

Šitina jer se ne plasiraju neka opšta dobra, tj neke opšte odrednice kvaliteta ( u sustini ovo je tačno 50% jer nije Vuka baš u totalnom kurcu) već neki humor koji kada propagiraju neki prolazi, a kada pokušaju neki drugi onda je to go kurac. E viš to ne podnosim jer je to znak da je dupelizanje uzelo maha...

Recim imali smao primer starog dobrog Foče, on je možda i bio momak koji nije bio uvek preterano zanimljiv ali su mu sve fore sa jebenom mačketinom pobrisane prsoto jer nekom ko se razume u humor nije dopalo. Od toga mi se sere!

Ali ne mogu ja govoriti liku na bajsu kako da on vozi bajs, neka ga vozi kako oće al onda neka ne kuka kada razbije nos!

ljudi, preko 200 definicija dnevno u proseku preživi dan. to nije malo, po meni...

Suština problema je da se defke slabo čitaju i ocenjuju,jer se dešava da posle pola sata ima skor 4:1.Ja imam preko 10 000 poena i ktitor sam,al' do sada ni jedan jedini poster nisam postavio,jer više volim da čitam i ocenjujem defke.