Prijava

ljudi, preko 200 definicija dnevno u proseku preživi dan. to nije malo, po meni...

Prežive, ali svaku prosečno pročita po dvadesetak ljudi...znači prežive za mali broj ljudi. od tih 200 samo eventualno 2 pročita većina autora...Ali to se vraćamo na onu staru priču da li su bolje odabrane ili najomiljenije danas.

Suština ovog predloga je da se autori definicijama izbore za dodatne opcije, što samim tim znači više pisanja, više čitanja, više ocenjivana, a kao lančana reakcija manje duplih naloga, manje sranja u svakom obliku na sajtu

Može jedan predlog ako se ikad vrate najomiljenije danas treba sprečiti bilo kakve malverzacije da se uvede posebno dugme jedno "Omiljeno" za stavljanje na profil i recimo drugo"Preporuči" koji bi mogli da kliknu samo oni autori od preko 1000,1500 popularnosti
Da se razumemo ja sam i dalje za ovaj sistem više mi se sviđa.

neće to podići kvalitet. to će naterati ljude koji ne žele da pišu da pišu. razumeš? nikome ne treba gomila usiljenih definicija koje se pišu isključivo radi otključavanja neke od funkcioninalnosti sajta...

takođe, mnogo veći broj ljudi čita definicije neulogovano, tj. postoji ogroman broj ljudi koji se nikada ni ne registruje na sajt, već samo uživa čitajući. batalite broj poena, ocene i sotale gluposti. samo definišite :)

takođe, kako je moguće da dušan pored mene živog izdravog veliča nekog tamo caru i dankana kao izumitelje lolologije. POBOGU!

Surovi

takođe, kako je moguće da dušan pored mene živog izdravog veliča nekog tamo caru i dankana kao izumitelje lolologije. POBOGU!

Ја вам рекох стоиљада пута да нисмо ми то измислили, ми само пропагирамо лолологију. Имате гробље, па видите да је Сурови отац, а ми промотери.

EDIT:Jednostavno, moguće je jer je ovo tetra pravac lologije, drugačiji pristup istoj stvari, dosta sličan ali ipak pandanski!

a sad ponovi da se uverim da si shvatio

deco moja, u šta ste izrasli :)

izrodili se mali pandani lo lo
TetraLol, jer je Tetreb ptica pandanska!

Каква смо говна постали лололо :)

Viš to nisam znao
oprosti mi surovi na mom neznanju:)

a sad lepo da se izvinim u svoje i vaše ime, te da prestanemo sa oftopikom.

hahhaha nije isključeno, ahhha skembo si me :)

takođe, kako je moguće da dušan pored mene živog izdravog veliča nekog tamo caru i dankana kao izumitelje lolologije. POBOGU!

Ја вам рекох стоиљада пута да нисмо ми то измислили, ми само пропагирамо лолологију. Имате гробље, па видите да је Сурови отац, а ми промотери.

EDIT:Jednostavno, moguće je jer je ovo tetra pravac lologije, drugačiji pristup istoj stvari, dosta sličan ali ipak pandanski!

a sad ponovi da se uverim da si shvatio

Kakvi ste vi carevi lololo :)))

neće to podići kvalitet. to će naterati ljude koji ne žele da pišu da pišu. razumeš? nikome ne treba gomila usiljenih definicija koje se pišu isključivo radi otključavanja neke od funkcioninalnosti sajta...

takođe, mnogo veći broj ljudi čita definicije neulogovano, tj. postoji ogroman broj ljudi koji se nikada ni ne registruje na sajt, već samo uživa čitajući. batalite broj poena, ocene i sotale gluposti. samo definišite :)

U svakom slučaju imaš bolji uvid u situaciju od mene, tako da bi to verovatno tako izgledalo kao što si opisao...
a i moć da utičeš na neke eventualne promene:)

Ako oćeš mo'š i da katančiš ovo, to je to verovatno.

ma nek stoji, šta ja znam, to je samo moje mišljenje. sigurno ima još ljudi koji bi nešto izneli. još ako to nešto bude pametno jebem li ga :)

Mogli bi da uvedete rangiranje i za postere, ali tipa ako vam obrišu poster jer je glup,
dobijate negativne poene i onda recimo ne možete par dana da postavljate nove postere.

Ovde sam malo jače od 6. meseci , prva dva-tri meseca sam samo čitao definicije ,retko sam bio aktivan kao autor defki i postera. Tek u poslednje vreme sam počeo i to da radim i čini mi se da je sajt ranije nekako bio čitljiviji što se tiče defki.

Nem pojma imam defku sa skorom 23-0 tako bleji već pet dana, a isto tako imam defku sa skorom 41-21 koja je pre svega istinita, ali i izaziva minuse.... Sad meni nije jasno kako su ovu jednu videla 62 čoveka a ovu drugu 23???? Mislim nije logično (jedino što mi se čini kao logično objašnjenje je što ova ocenjena govori o Vukajliji). Sve mi se čini da ljudi čitaju definicije, ali da ih ne ocenjuju, u stvari ocenjuju samo pojedine, pre svega one gde mogu da lupe minus. :) al zabole me, u početku me doticalo, sad više ne....

pa bilo je već predlagano nešto slično, pa ništa... a meni je drago što je sajt počeo da smara, imam više vremena za njavu...

Reme, jesi siguran? :)

Sve mi se čini da ljudi čitaju definicije, ali da ih ne ocenjuju, u stvari ocenjuju samo pojedine, pre svega one gde mogu da lupe minus. :) al zabole me, u početku me doticalo, sad više ne....

To je to. U pravu si.

Šta da li sam siguran? :) mislim dosta sam gluposti napisao u prethodnom postu. :) u koju od njih da li sam siguran?