Prijava

U skor, da li si siguran? :)

znate kako ja - krenem da čiam defke i shvatim da na tri strane dam 90% minusa. i onda mi bude glupo da dajem tolike minuse, nisam hejterka po prirodi... i odustanem od daljeg čitanja. postere uopšte ne gledam, zrači me količina gluposti koje tamo vidim... na naslovnu se ne usuđujem više da odem jer se iznerviram kad vidim šta se tamo stavlja... na forum se uključujem kad vidim neku zanimljivu ekipu da je aktivna... i eto...

Jesam prilično sam siguran :)
Inače ja sam odavno prestao da pišem samo da bih nešto napisao, koji će mi to.... Hoću da držim neki kvalitet :)

Pa nije ti isti skor :)) E, moj Reme, spavaš ti, spavaš... :)

Nem pojma :) često varira par poena gore-dole, pa se ne trudim da zapamtim koliko poena imam :).... Fala u svakom slučaju ako si ocenila nešto :) :) a očigledno jesi :)

:)) Nije mi bio problem :)

sto se tice ogranicenja to mi se donekle svidja...ako se dobro secam na cet je stavljeno ogranicenje od 50 iz razloga da se neki ljudi nebi registrovali na sajt samo zbog cetovanja

primetio sam puno clanova sa po jednom ili dve definicije i desetak postera, jako retko cete u njihovim posterima naci kvalitetniji, ali zajebu se neki pa ga i naprave, cast izuzecima...kontam da se mnogo ljudi registruje samo da bi pravili postere

nemojte mi zameriti ako kazem ako kazem da je vecina uzasno losa, a sigurno 50% ni nemaju smisla niti neku formu postera vec je to samo "zanimljiva" slika sa nekim blago, ili grubo, retardiranm opisom slike...ili gore

kontam da bi valjalo staviti ogranicenje na postere, ne mora bas 500, al recimo 100...taman da clan provede neko vreme na sajtu i skona kako treba i ne treba

Nem pojma imam defku sa skorom 23-0 tako bleji već pet dana, a isto tako imam defku sa skorom 41-21 koja je pre svega istinita, ali i izaziva minuse.... Sad meni nije jasno kako su ovu jednu videla 62 čoveka a ovu drugu 23???? Mislim nije logično (jedino što mi se čini kao logično objašnjenje je što ova ocenjena govori o Vukajliji). Sve mi se čini da ljudi čitaju definicije, ali da ih ne ocenjuju, u stvari ocenjuju samo pojedine, pre svega one gde mogu da lupe minus. :) al zabole me, u početku me doticalo, sad više ne....

Istina.Mada,kad bih ocenjivao sve definicije,imao bih brdo negativnih ocena,naspram nekoliko pozitivnih.Cini mi se da je i sada takva situacija,zato i izbegavam da ocenjujem vecinu.Pretpostavljam da je to slucaj i sa ostalim clanovima.Ima mnogo definicija koje zapravo ne definisu nista,vise lice na blogove i bez obzira na kvalitet napisanog,dao bih minus,jer to nije definicija.

Ma dosta mi je što moderatori imaju vlast, sad još treba i stariji članovi da budu povlašteni?! Zajebi priču, dobro je 'vako, kako je, moderatori rade solidno svoj posao.

Ovo je kvantitativan sajt, ciji vlasnik namerava da ga iskoristi kako bi zaradio novac, makar ga na kraju za dobru cenu prodao. Zdravo :)

Ti si rekao zdravo, mnogo puta na ovom sajtu, ali si se svaki put vraćao :)

@jezivi

Ja zapravo jos uvek nisam skontao sta je to definicija, mislim na ovom sajtu. Procitao sam i definicije o definicijama, ali mi opet nije jasno.

Na forumu nisam uspeo da pronadjem neko "uputstvo" za pisanje definicija.

Utisak koji sam stekao je da definicijama smatrate viceve, aforizme, izreke, uzrecice, slobodnu interpretaciju zivotnih i govornih navika, slobodno tumacenje slenga i ko zna sta jos.

Koristila bi mi definicja definicije.

Ne moj modovi cim vide vic kao definiciju oma brišu tako da nisi u pravu

Nek se stavi bodovanje postera - da se jedan minus boduje kao tri minusa a jedan plus kao pola plusa i da ti sve to otkida od ukupnog skora. Pa da se zajebavamo. Ko ima muda da okači poster neka ga okači.

A,definicije o Caku Norisu?

Hhahahahahahha skočimišu ajd barem 1:3 1:6 je mlogo
cak noris se odavno briše

Ko ima muda da okači poster neka ga okači.

Ali zasto? Zar je taj skor tako bitan?

A zar su bitna muda?

Dub, meni nisu. Kao ni taj skor.

Katija, jel ideš na koncert, večeras?