КК Црвена звезда

  1. Прошле сезоне ми је била симпатична ваша екипа, а ове већ могу да навијам и за вас пошто је то сад ФМП. :)

  2. пошто је то сад ФМП.

    Нека је!

  3. Људи, ја бре ништа не разумем ово око Човића. Је л то још један у низи крими серија? Као, остало нам само име Звезда, а све остало њиово? Ништа ја ово не разумем.

    "После вишегодишњих покушаја за интеграцијом са ФМП-ом из Железника, коначно је дошло до споразума 12. августа 2011. године. ФМП је преузео Звездино име и грб, као и неколицину играча, док се стара Црвена звезда током 5 година не консолидује. За председника новог клуба изабран је Небојша Човић.45 Агилни председник одмах је преузео крупне кораке на консолидацији клуба. Највеће појачање је стигло прво, а то је трофејни тренер Светислав Пешић, који је изјавио да би желео да заврши започети посао од пре три године.6 Према споразуму сви евентуални трофеји које освоји Црвена звезда Београд ће се додавати старој Црвеној звезди, која ће након предвиђених 5 година наставити где Црвена звезда Београд стане."

    Zvezdi se beleze svi rezultati kao njeni.

    Sto se Covica tice, meni on uliva poverenje. Simpatisao sam ga i kao politicara, tj. nisam ga mrzeo kao ostale. I ozbiljan je covek, nije serator kao Lukic, vec cuti i radi. Doveo je Pesica, nema ga u medijima, i kad vidim da se spekulise o nekom igracu, racnunam da i ima neke sanse da se taj i dovede za razliku od fudbala.

    O Pesicu ne treba trositi mnogo reci, verujem da ce izvuci iz tima maksimum, posebno me raduje sto postoji dosta mladih igraca koji mogu mnogo da napreduju pored njega.

    E sad tim:

    Na centru nismo losi. Od Ilica mnogo ocekujem, verujem da ce da kida. Popovic je bio solidan i pre par godina, nije klasa, ali moze da posluzi u rotaciji, plus sto je iskusniji, a tu imamo i malog Nikolica koji ce verujem isto da se nametne.

    Na krilnom smo losi, i tu nam treba neko pojacanje vrste crnac. Neki tipa Roberts, Lazme, taj tip igraca. Jer imamo samo Lesica i Subotica na toj poziciji.

    Morison je suter, videcemo kako ce ga ici. On moze biti i najvece razocarenje, a mozda i najbolji igrac. I lud je totalno. Tu imamo i Milutinovica, mlad je, u formi, najbolji uz Nedovica na pripremama.

    Na beku je Vuk. Dobar, iskusan, ali nam treba neko bolji. Tu su Vasic i Lazic, oni su klinci.

    Na pleju Nedovic, od njega ocekujem da eksplodira uz Karija. Strasno brz, odlican ulaz i zakucavanje. Gubi lopte previse, ali moze biti vrhunski igrac. Cvetkovic je bas mlad, Covic nije los, mozda ga i guraju, ali ima neki kvalitet, taman da pokupi par minuta u igri. Nadam se ne vise. Mogao bi i Rakoc tu da se snadje, taman jedan iskusniji organizator igre.

    Ovo je bilo rezime tima na brzinu. Voleo bih da vidim Rakoca, i jos dva dobra igraca, na krilu i beku. To bi bio tim.

    Ali videcemo kako ce ko igrati kad krene, od mnogo njih se ne zna sta ce pruziti, dosta mladih igraca za koje je pitanje kako ce da napreduju, plus dok se uigraju i ostalo. Mada jedva cekam da pocne. Verujem u tim i pre svega u Karija.

  4. Мој предлог ти је да се не свађаш са другарима око тога како се зове неки клуб...

    А што се тиче Поповића, једино га се добро сећам кад је играо за Звезду и тад је био смрт за екипу. Рекоше ми пре неки дан да се с њим преговара због тога што му Звезда дугује неке паре, па се сад прави неки аранжман да се то отпише. Ако је то истина, онда је то вероватно добар потез.

  5. Popovic je neki polupani centar, ne ide nikad na zakucavanje ili polaganje vec neko gradnje i sut dok bezi od kosa. Novicki stil, samo sto ne pogadja kao on. :) Ali ima ludacku facu -
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/53/Petar_Popović.JPG/230px-Petar_Popović.JPG

  6. Video sam ga pre par dana kod Meka na Slaviji. Guraće se on sa Pekovićem i Raduljicom...
    I da za ove što guše sa FMP-om, šta vas peče što smo mi glupi pa ćemo da navijamo za Crvenu Zvezdu koja je u stvari FMP (tobože).
    Ja se Partizana ne plašim, samo suđenja. Ne očekujem da bude idealno, ali dosta je bilo navlačenja u prethodnoj deceniji... A najoštećeniji klub ukupno je bio baš taj FMP (vrlo često i protiv C.Zvezde).

  7. Са њима двојицом би сад могао да се гура у реду у Меку... :) Ако ми верујете, највише бих волео да доведете Миличића и да гледамо атомску кошарку. У сваком случају, најпаметније би било да Поповић буде трећи центар и да одседи годину дана тај дуг... :)

    ЕДИТ: Иначе, зајебавам се за тај ФМП. Капирам да је то јасно.

  8. Video sam kako se Peković gura na EP, ali tamo mu sudiše tu njegiovu "borbu za poziciju", a to su potezi nedozvoljeni i na Grmečkoj koridi.
    Tako da ćemo videti kakav će biti kriterijum. Uostalom Peković posle Partizana (gde je odigrao vrhunsku sezonu) nigde ništa nije pokazao. Trenutno se više pribojavam Raduljice.

  9. Чекај, бре! Како није показао у Панатинаикосу? Опет је био најбољи центар у ЕЛ. Без обзира, све зависи какву ће екипу направити ЦЗ, а мислим да играчки неће бити конкурентни овом тиму Партизана. А и рачунам да у наредној сезони имају и различите циљеве.

  10. Liga nikad jača... Pojačala se Zvezda, pojačao Partizan, a bogami i Radnički, jedino ne znam kakva je situacija sa Hemofarmom. Zvezda da dovede još 2 čamuge, jednog za četvorku, jednog za dvojku i mirni smo, nego ne znam da li i dalje važi pravilo 4 stranca u našoj ligi? Ovaj Morison mi je onako sumnjiv, jeste da je bio treći pik ali nakon Šarlota nigde ništa nije pokazao plus imao je tešku povredu zbog koje je propustio godinu dana, a i deluje kao neka narkomančina teška :)

  11. Ма нема потребе сумњати у Пешићев избор. Морисон ће бити одличан. Било би сјајно да сви изгенгбенгујемо Макаби ове сезоне да им више не падне на памет да играју НЛБ... :)

  12. To će biti teško, ja zadnje 2-3 sezone nisam ni pratio jadransku ligu, nekako mi postala bzvz... Jel Nimburk i dalje ostaje u jadranskoj?

  13. Нимбурк је напустио колико ја знам, на тај начин је и Звезда ушла у НЛБ. А Цибона је морала да купи вајлд-кард да би учествовала.

  14. Опет суђење па суђење... Пековић је имао екстра сезону у ПАО,повреду и солидну ролу у НБА.... Раадуљица улази у форму око нове године,нико не може да присмрди нама осим Радничког И макабија...

    Овај вариоц поповић је лоше решење,боље човић да је узео голубовића,морисон шећераш топло хладно,играо две текме за три године,недовић и цветковић су поново главни играчи и то је то.... Фмп може да се појача једино са играчем који игра од 2 до 3, солидном четворком и то је то... Пешић ништа не може да уради јер и са много бољом екипом је пасао против нас...

  15. Dylane,zaboravljas jednu stvar. Sta ce se desiti kada Partizanu ode Pekovic,kad se vrati NBA u sred sezone? Ostace Raduljica,koji realno nije njegov kalibar...U Zvezdi se konacno nesto desava lepo,vratio se trener sa kojim smo bili najbilizi tituli,produzili se ugovori sa mladim igracima,dovode se provereni igraci,koji imaju kvalitet,a ne bilo ko i po svaku cenu..Taj Morison ne moze da bude los igrac,moze da bude u losoj formi mozda,ali to varira od utakmice do utakmice. Popovic je sasvim solidan centar za nase uslove,koji da laganih 10 poena po utakmici.Sigurno da ce se dovesti bar jos jedno dobro pojacanje...Ja tvrdim da se niko ne lozi "Sad cemo da jebemo Grobare,al' smo jaki",jer nije tako..Ali je realno da se nesto desava,da se postaje bolje, i mnogo je bitno da Partizan ne uzima lagano titule...Bice zanimljiva sezona i bice dobra kosarka,to je najbitnije,jer verujem da Partizan nece moci da nakanta Zvezdu sada 30 razlike svaki mec...

  16. морисон шећераш топло хладно,играо две текме за три године

    Igrao 54 tekme u protekle tri godine u nba, uz to da je jednu bio povredjen.

    Пековић је имао екстра сезону у ПАО,повреду и солидну ролу у НБА....

    Pekovic 5,5 po mecu u jednoj sezoni u nba. Selo.

  17. Sto je statistika,ok sobzirom dae tek stigao u nba....

    Makar nece da bude +41..... niz se nastavlja

  18. Фмп може да се појача једино са играчем који игра од 2 до 3

    Makar nece da bude +41

    Da li ti se čini da si sam sebi skočio u usta?

    Опет суђење па суђење...

    U pravu si kod nas sve pošteno...
    Pa kod nas ne sude pošteno ni u Palati Pravde!

  19. Биће добра екипа ово на крају :)
    Ако ракоч пређе имамо комплет сплидну екпиу. Миличић ако пређе имамо центра који може парирати Пековићу а остаће до краја године, јер неће пуцати локаут до краја сезоне.
    Биће занимљиво гледати :)

  20. Da li ti se čini da si sam sebi skočio u usta?

    Браво, Доже! :)

    Не знам да ли сте читали, Цветковић био одличан на европској ол-стар утакмици јуниора.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.