КК Црвена звезда

  1. I da poželimo što bolje suđenje, bez (zlo)namernih sudijskih grešaka.

  2. Meni se sviđao i rad Nikitovića, jel se tako zove? Šta će sada biti sa njim?

  3. Njega niko i ne pominje, a odradio je solidan posao...
    Ipak, Kari je Kari.

  4. Jes, tako su i na Đukića zaboravili čim je Antić došao.

  5. Ali Antića nećemo da zaboravimo...
    Tole odlazi, i povedi svoje Pi(ž)one!

  6. И да ли је Човић изнео план како мисли да један КК сервисира толики дуг?

    Већ су се јавили неки да опросте дуг. Чини ми се да су неке две компаније или агенције, нисам запамтио шта тачно беше и још неки људи укључујући Пешића коме се дуговало за прошли мандат. То је већ нешто, солидан почетак.

  7. Нађох изјаву:

    Пешић се определио за отпис одређених дуговања, као и капитен Вук Радивојевић. То су учиниле и две менаџерске агенције, а таквим концептом доћи ћемо до великих финансијских растерећења.

  8. Е јебига. Зна ли се колико се дугује и колика су то растерећења?

  9. Ма ко ће га знати, често се појављују опречне информације... У вези са дугом. Те 11, 12, 9 милиона... А за растерећења се само ово појавило.

  10. Pešić održao prvi trening.
    Već smo duplo jači ;-)))))

  11. Отворих тему , а заборавих да питам овде. Има ли ко ?

  12. Бомба на помолу.

    Nekadašnji treći pik sa NBA drafta 2006. godine Adam Morison nalazi se na korak od prelaska u Crvenu zvezdu Beograd, saznaje B92.

    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=09&dd=09&nav_id=540927

    А званично представљање тима биће 5. октобра у Пиониру на утакмици са минхенским Бајерном који у тиму има садашње и бивше репрезентативце Немачке.
    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=09&dd=09&nav_id=540854

    Цокулићу, ја немам.

  13. Стигао Морисон, потписао једногодишњи уговор. Ракочевић и Ашкрабић опет тренирају с нашим играчима, а тренинзима се прикључио и Петар Поповић. Видећемо шта ће бити с њима тројицом... Цене годишњих карата остају исте као и прошле године - 1000 трибине, 3000 партер. И да, Цвеле напунио 18-ту и потписао четворогодишњи уговор.

  14. Kakav pajdoman dos'o...

  15. Људи, ја бре ништа не разумем ово око Човића. Је л то још један у низи крими серија? Као, остало нам само име Звезда, а све остало њиово? Ништа ја ово не разумем.

  16. Ajde bre ZM, a čija je bila do sada? Skupljali se likovi da čerupa kol'ko ko stigne.
    Daleko od toga da mi je Čović sipma lik, ali ovi prvi potezi su me prijatno iznenadili: Pešić...
    Bolela me patka što su Džaja i Cvele zgrtali milione, kada smo bili prvaci Evrope, i sveta.

    Ako neko može da iskoristi potencijal Popovića onda je to Pešić.
    @decko_koji_obecava
    Ko je James? Ne provalih na linku.

  17. Ма само питам, кажем, ништа не разумем око тога, па зато.

  18. Неких десетак минута на линку је био у тиму Звезде Леброн Джејмс... Него, не видим како Поповић и потенцијал могу да стану у исту реченицу

  19. @YouCantHandleTheTruћ
    Čovek je imao par uspešnih sezona, uostalom igrao je čovek i sa Bodirogom (čiji doduše nisam preveliki fan) za reprezentaciju!
    Sa Lebronom bismo već bili solidni, mada gušio bi Nedovića...
    I da bre, zar ti nisi grobar? Što nas provociraš!!!! ;-)))))))))))

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.