КК Црвена звезда

  1. сад гледам статистику, 17 скокова више, 46:29, а од тих 46 - 19 офанзивних. еј. па кад екипа има двајес офанзивних скокова не може да не победи. добро, може, али... лепо је кад неко има 20 офанзивних скокова, ето.

    едит: за полувреме не знам, и мени се чинило да су нас пребили скоком, нарочито у другој четвртини.

  2. 17 skokova imali smo više. 13 više (19:6) u napadu.

  3. nisam pricao o ukupnom broju jer nisam gledao statistiku toliko, samo da je njihov trener rekao da smo u prvom imali tri ofanzivna a u drugom 16(7+9)

  4. шта се бре ти курчиш које пичке материне? шта је, шта ме гледаш, мамлазе?

  5. bezi budalo zalepicu ti samar po rumenom obrazu

  6. па је л' ти верујеш више статистици или њиховом тренеру куртинаитису шта је булазнио? он да је нешто знао не би изгубио утакмицу јуче кад има шведа који кошта као звездин трогодишњи буџет, ок? и немој ту да се расправљаш са мном да не би прошао као тодоровић против милера на минут до краја, ок? мејмуне.

  7. Псето, написао си да је синоћ шкрипало у скоку, на шта сам ти одговорио да смо имали 16 више од Химкија и ништа више. Иначе поређења ради имали смо скокова више него прошле сезоне кад нам је Бобишка господарио под обручима. Нисам имо намјеру да глумим неког паметњаковића, само сам изнио чињеницу. Немој љутиш брт.

  8. ne ljutim se bre brate koji ti je, samo sam te pitao jesi to cuo od trenera ili video statistiku. jer je ja nisam video. delovalo mi je kao da skripi u skoku jbg pogotovo u prvom

  9. škripalo u skoku lol

  10. otkud tebi kurac
    ja stalno mislio da si ti žensko

  11. Juče oni šupci dobili. Sjebo sam se totalno.

  12. Počeo sam baš da simpatišem trenera KK Crvena Zvezda Dejana Radonića.

  13. Hahahaha ali ovakve stvari tako pokazuju koliko je dobra atmosfera u ekipi :)
    Pregotivne su glave Radonja i Cirbes.

  14. Radonja je pregotivna glava, deluje kao solidan čovek za popiti pivo sa.
    Čak je i odličan trener kad ima vremena da pripremi utakmicu.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.