КК Црвена звезда

  1. Kurac, u pravu je Coa, mi i Bajern imamo isti skor. Ako prođemo, svaka nam čast, jer ostali rezultati su nas jebali.

  2. Coa, naravno da računam da dobijamo večeras. Ima li šanse da budemo prvi u grupi? ŠTAKOJIKURAC, PRVI NEGO KAKO!

  3. ma jebeo ovo od svih kalkulacija najrealnija je da dobijemo bajerna i idemo dalje

    al cemo jebati i fenera cisto da odrzimo tonus jebanja rupa je rupa jebiga samo da ga mecemo

  4. Davno sam ja pisao (posle druge utakmice sa strazburom) da puštamo fener večeras da obezbede prvo mesto, a da ćemo mi biti drugi. Potražiću nekad taj post, ako se ostvari.

    Inače, verujte mi za ovo gore, ja se baš razumem u kalkulacije.

  5. bolje da dobijemo veceras pa pustimo bajerna u zadnjem kolu za milion evra razume se

  6. Simon kida odbranu. Ovo neće valjati

  7. Ako pobedimo niko neće moći da me ubedi da nas ovi nisu pustili

  8. Неће, брт. Хвала у сваком случају.

  9. Izvini Brančilo što sam te psovao do sad, neću više.

    Ovde ako se i miler razigra biće jebeno feneru bogami.

  10. А де вам је онај Мекел, отеран? Значи у теорији тачно можете да имате страну петорку Мекел, Вилијамс, Томсон, Милер, Цирбес лел

  11. Cirbes je Srbin pozz

  12. Бохор
    Ako pobedimo niko neće moći da me ubedi da nas ovi nisu pustili

    Isti utisak sam imao. Jedino se Bogdan loži bemliga.

  13. сад за десетак минута креће карање у чмар, немојте се надати ничему брт чувајте се за следећи пијетак

  14. Mi ako dobijemo nekako ovo prolazimo sigurno, jer nema teorije da nas Bajern dobije kući sa 11+.

  15. Ali Perković jebeni

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.