КК Црвена звезда

  1. Nzm Radmilo pominjao nekih 11 al kapiram da je to u drugoj kombinaciji bilo

  2. Đedović je naš Bobadailja

  3. Gledao sam jedno 30 utakmica Fenera i nikad Željko nije igrao sa ovako jakom petorkom 3 minuta pre kraja, na +18. Ubacuje Veselog i Bogdana baja, a igramo sa Gudurom i Rebićem. Usta ga jebem smrdljiva.

  4. Šom pa čovek je profesionalac, sta

  5. Armani ispao, bilo bi do jaja kad bi se vratio Djenka umesto Perkovića jebenog, ako prodjemo u top16.

  6. Ma napuši mi se on kurca profesionalnog.

  7. Ако је она буђава Цедевита бедна са 4 победе (од тога су им пола пустили хрватски тренери јер их имају двојицу у групи јебем им матер) прошла у ТОП 16 и где ће да оставри једну победу (памтите ове речи) онда Звезда која је добила првака Европе и првака Евро Купа заслужује у најмању руку исто то. Мораће то да докажу на терену дал су дорасли једној таквој текми или не без обзира био противник Бајерн, Реал или Зиелена Гора. Само да се не прави тензија од стране медија, да Дејо спреми играче на све што може да се деси (у њега најмање сумњам он ће свој део посла да одради), да Квинси не понови овако слабу шутерску ноћ и да једноставно и кад уђемо у лошу серију не клонемо главом. Имају брзе играче и незгодни су јер могу да ти натрпају 90 поена жмурећки а и наша одбрана не блиста превише јер смо све текме добили на велики број поена. Дакле опет по старом рецепису кош они ми један кош више довољно да нас одведе даље. А и Пешић би мого да зајебе Немце да им вратимо бар мало за оно од синоћ (нема оно ми ви они, Срби - Немци та релација)

  8. Previše si ti dobar za ovaj surovi svet brate moj napaćeni

  9. obradovic smrad nevidjeni, mamu mu u po picke jebem!
    JEBEMO BAJERN LAGANICE +10

  10. Miso piso, a ko su to losiji igraci od Bogdanovica i Veselog u Feneru pa da ih ubaci u igru?

  11. Šteta, u jednom momentu ste ih imali....

  12. Lepi, igraju mu Muhamed i Datome tri minuta pre kraja, vadi ih i ubacuje Bogdana i Veselog. Na suprotnoj strani se videlo očigledno da smo digli ruke čim nam igraju Rebić, Gudurić, a i Tejić je bio u petorci čini mi se. Ubaci Mahmutoglua, Ugurlua, budi gospodin usta te jebem.

  13. Imali smo ih kurac, tj jesmo kad su igrali sa 35 posto videlo se iz aviona. Ja sam mislio da nas pustaju

  14. Bohore, Zeljko pusta avangardu i porodicu, boli njega kita za FMP. Bio sam cak iznenadjen kad je uzeo Kalinica i placa kako Coki kaze milion. A onda saznam da je Najki imao izlaznu klauzulu od 400,000 evra. I da Coki laze po obicaju.

    I kao sto ogroman broj klubova ima problem da pronadje novac, tako FMP u kosarci i Zvezda u fudbalu imaju problem da prikazu odakle im toliki novac. Hahaha, sunce ti jebem. Tvorzic prica videcemo da povucemo od Gasproma, a pre par meseci davao intervju svim novinama i javno rekao da je Gasprom platio godinu ipo dana unapred. Ovaj izmislja milion za Kalinica i pare za Marjanovica. Smesno jebote.

  15. Da, čitao sam da je pustio Paću onda.

  16. To ono kad je Žoc pustio paću?

  17. . A onda saznam da je Najki imao izlaznu klauzulu od 400,000 evra. I da Coki laze po obicaju.

    e daj da vidim ovo brt
    al bez sale
    zanimaju me ti prelazi posto se slabo prica o parama koje smo dobili

  18. čekaj, sad će naći excel tabelu iz kurira, eventualno alo-a

  19. Kaliniceva izlazna klauzula je bila 400,000 evra i to moze da se proveri ukoliko poznajes ljude. Ovo je istina milion posto i jebem ga usta ko kaze da lazem. Coki nek okaci o rep pricu o milion evra, laze ko pas.
    Marjanovic je bio slobodan da ide. Coki kaze nisu morali da plate, ali su platili. Pa dobro majku mu jebem, koliki retard moras biti da poverujes u pricu kako eto kapitalisticki klub ne mora nista da plati, ali eto platio je. Pa NBA ekipe ne daju preko pola miliona ni kad igrac ima visegodisnji ugovor u Evropi, kamoli kad nemaju.

    Inace FMP je isto u buli, nije bio, ali sad jeste. Zbog stranaca kojima su isplatili dobre delove ugovora.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.