КК Црвена звезда

  1. eh da. Jebemo Bajern kući i igraćemo topa 16. Ako ne, valja i evrokup. Pored toga, vucicupederu jebem majku u pičku

  2. Kaliniceva izlazna klauzula je bila 400,000 evra i to moze da se proveri ukoliko poznajes ljude.

    Koliko ti je jadno ovo UKOLIKO POZNAJEŠ LJUDE.
    Kakve ti to ljude poznaješ leba ti? Admine treš romantizma?
    Baš me zanima koga to poznaješ.
    Ponadao sam se nekom intervjuu nečemu normalnom da dokaže ovo jer me baš zanimalo ali izgleda da si ti kompletni degen.

  3. Mislim da mu je Vule Avdalović rekao ovo za klauzulu, ali to je samo moje mišljenje...

  4. Internet huligan postao internet insajder.

  5. E stvarno Žoc mi nije jasan lik... Vode 17 razlike par sekundi do kraja, Tejić šuta bacanja, a on se iza dere, gestikulira na svog igrača koji treba da skoči. Naravno, sa sve onom ciklama farbom face... Elem, biće veselo s Bajernom. Da igramo u Pioniru bio bih siguran u prođu, ovako jeb mu mater učteljce aj ga znaj.

  6. Pa igramo u Pioniru brt.

  7. Pa i igramo u pioniru. :)

  8. Pa i igramo u Pioniru brt. :)

  9. Pa i igramo u Pioniru brt :)

  10. Pa i igramo u Pioniru brt :)

  11. Pa i igramo u Pioniru brt :)

  12. E do jaja onda. Štimac, naš čovek insajder će da ih sjebe, preuzimaće odlučujuće šuteve i namerno fulati.

  13. Svakako ocekujem pomoc sudija Bajernu. Pred EL je tezak izbor, Zeleznik ili Minhen.

  14. vucicupederu cao jesi se naspavao fino sinoc

  15. Fener i jeste uplatio samo 400.000 hiljada za kalinu jer je dogovor takav. 300000 uplaćuju do jula 2016 i treću ratu od 300000 2017 daju.

  16. Od svega tacan samo prvi deo. Isplatili sve odjednom, 400k. Nema vise.

  17. Što to? Zar nije milion?

  18. Капун буразер угасио овог усташу простом методом пљуцкања међ прсте
    пссс

  19. cekaj, stani...sta je sa petorkom na startu zadnje cetvrtine? jebeno rebic, guduric, simon, tonson(jebem ga u usta vise), stime?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.