КК Црвена звезда

  1. 25 izgubljenih, jebemti. Mega uzela 15+ ofanzivnih... Nije ovo dobro, jedino što se vidi da su spustili gas maksimalno (ovo što sam ja video u drugom), u nekim trenucima i previše opušteno.

    BRANČILO PRELOMIO MAJSTORSKI.

  2. Kurac, jeba Belošević, ne važi.

  3. Piši rez kad zavrsi se

  4. Bacanja za jovića na dve sekunde do kraja, nezasluženo.
    Edit: Kraj.
    Preružna utakmica. Pa i to što su stigli -11 u 4/4 nije bilo impresivno, kilavo onako baš.

  5. Jel vidite da za uspeh nisi rođena čim ste ponovo postali CZ odma se mučite sa timovima tipa mega i niste prvi na tabeli hnjohnjo

  6. molim da se lazic i tomson oteraju plsss

    Бранчила не дирај! А Перковића да мењамо за овог Лувавуа, Ливавија, како се већ зове, на позицији црнца јер овај нешто уме и да погоди.

  7. jel ima neki parking blizu pionira?

  8. Ima parking baš dosta blizu Pionira.

  9. Simon ima "samo" otok, poprilično neizvestan za Bajern. Može da se desi da igra, ali teško.

    Radonja trenutno treći trener po broju pobeda u Zvezdi.

  10. Vrlo verovatno da ne igra Simon. Koliko god da mi je smrdljivko, sad imam neki utisak da bi mogao da fali, hah :)

    Zna li ko nešto više o tom navodnom izbacivanju đedovića iz autobusa?

  11. Pešić je stari lisac, ne treba vjerovati u te priče.
    Simon će faliti, koliko god vam se ne sviđao. Sad, ako je samo otok, moglo bi se srediti injekcijama i sl., ali bi takođe moglo i negativno uticati na Simonovu blistavu karijeru. :)

  12. Не могу да верујем да смо после свега дошли у ситуацију да нам је Симон кључни играч. Не брините, прорадиће Перковић. Лололо

  13. Ne brinite, puska je zakocena!

  14. HOGAR STRAŠNI KRIJE SE U TAŠNI

  15. Obaveštenje braći koja planiraju da idu na Bajern: Karte se prodaju SAMO u eventim radnjama u Areni i Domu omladine (u BG-u, naravno; u ostalim gradovima normalno sve)

  16. Samo smrtnici kupuju karte na blagajnama

  17. Simon ce igrati nemojte sumnjati ni malo a ovo sa djedovicem je kladicna sprdnjica kao losa nam atmosfera kuku nama izgubicemo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.