КК Црвена звезда

  1. Coa jel možeš da mi nadješ jednu kartu?

  2. Sta ce ti jedna?

  3. Za mene, burazer i ortak imaju propusnice.

  4. Da si neki čojk svima bi nam nabavio po kartu, a ne ovako, ti da sediš pored Bekjareva, a mi...nas ko jebe. :o(

  5. Imam godišnju ali neću ići na tekmu, svaki put kad igramo biti ili ne biti tekmu a ja gledam - izgubimo.

  6. Pošto neću biti ovde jedno godinu dana ako neko želi godišnju daću mu za dž.

  7. Ok, Peđa, ako se ne iskombinujemo lično da ti predam, poslaću ti post expresom.

  8. Šalim se ja deky, i ja bi trebalo uskoro da palim na brod jedno 8 9 meseci.
    Al bi karta za Bajern legla ko budali šamar :)

  9. Nek ti je sa srećom od drugog btw.
    Čudan su narod, nemoj se mnogo deky_aodisati.

  10. Može sezonska deky pls?

  11. Ko je čudan narod?

  12. Stanovnici Katara. (nisam sig kako se kaže)
    Nisam bio, al po ortakovom viđenju, bezobrazni su (logično bili beda, pa se otkrićem nafte osilili), 99.9% muslimani, čak mislim da nema npr. crkvi i sl. tamo.

    Samo kažem, nije isto ko da ideš tipa u Njemačku.

  13. simon izjavio da će igrati protiv bajerna na sopstvenu odgovornost

  14. SIMON HOĆE DA IGRA INAČE. Lekari nisu sigurni hoće li moći, ali POKAZUJE VELIKU ŽELJU!

    TI SI NAŠ KAPITEN SIMONEE SIMONEE SIMONEE!!!1

  15. Dionysio
    Stanovnici Katara. (nisam sig kako se kaže)
    Nisam bio, al po ortakovom viđenju, bezobrazni su (logično bili beda, pa se otkrićem nafte osilili), 99.9% muslimani, čak mislim da nema npr. crkvi i sl. tamo.

    Samo kažem, nije isto ko da ideš tipa u Njemačku.

    Dobro. Ne slažem se sa tobom ni po jednoj stavci ali prihvatam tvoj sud kao višnji.

    Ovaj Bogougodni komentar je sponzorisan od strane viteškog reda Sv. Stevana.

  16. predrage ja idem sutra da stanem u red za karte mada bi trebalo 3 da imam sa strane reseno za mene caleta i druga
    ako ne ispale za karte i budem imao viska mozes od mene da dobijes jednu

  17. Ako uspes Capoon onda do jaja. Ako ne, nije secer u vodu, prezivece se. Hvala svakako :-)

  18. Jutros od 6 i 15 sam čekao da bi na kraju popušio kurac. U celom Novom Sadu su prodate 4 karte pre nego što ih je potpuno nestalo.

    S R A M O T A
    R
    A
    M
    O
    T
    A

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.