КК Црвена звезда

  1. Ja sam se usro da ćemo popušiti. :(((

  2. Slepi, ja sam od 8 u BG kod Doma Omladine čekao i nisam kupio. Nisu ni puštali karte u nekom normalnom broju sem u BG, tu su se do tipa pola 11 prodavale.

  3. Evo sad čujem neke priče da su raznim grupama ljudi karte bile dostupne još od ponedeljka. Sve im jebem, dabogda krepali

  4. Hahaha pa zar niste to kontali od ranije još? Sećam se od tipa kval. za SP 2006. kad je "LASTA" prodavala karte reprezentacije u njihovim turist biroima, kao da mogu i van Bgd da kupe karte.

    I sve bi to bilo ok, nema veze što je 20 karata za celo mesto, nego tih 20 karata pokupe tetkice, spremačice, kafe kuvarice i šoferi laste, tako da svejedno nema u prodaji. :(

  5. A recimo ja se zajebo jer su u Areni bila 4 saltera a kod doma omladine 1.
    Ovo sto kaže slepi je tačno jer su meni "obećane" 3 karte početkom nedelje još, sada čekam da mi jave da li ih imaju

  6. @Dio, ma kontam ja da brdo karata ode u ruke raznih nubara, al se bar znalo da ćeš doći do karte ako uraniš pred blagajnu. Ovo ne liči ni na šta, Slepi jako ljut je.

  7. Slepi, nemoj tuyan biti.
    Bitje bolje u top16... :/

  8. Neće ni biti top 16.

  9. Ko ti je dao dozvolu da mračiš?

  10. E i ja se tripujem da će nas onaj glup poraz od strazbura skupo koštati

  11. Biće TOP16, pustiće nas Željko.

  12. Usraće se Švabo u Pioniru. 20 razlike.

  13. Ja planiram da se napijem još u četiri toliko da ne razlikujem cirbesa i vilijamsa, a razmatram i neku dvojku da puknem da lakše podnesem ako guza počne da bridi.

  14. Превише је Срба у швапској екипи да би им традиционално дрхтале гаће као што то обично бива против нас. Једино да се поуздамо у потурицу Ђедовића да је заиста она прича око ремећења атмосфере тачна.

    Без зајебанције сад, мислим да ово можемо да добијемо у неком лаганом ритму ако се утакмица отвори на прави начим асистенцијама за Цирбеса и повременим убачајима споља.

  15. Savanović će da trpa k'o da nismo rod. Zapamtite ovaj post!

  16. Ja idem na slavu, tako da će šljivovica ublažiti eventualnu bol.

  17. Dabogda na kraju zicer omašio, Savane, umeš ti to!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.