КК Црвена звезда

  1. Више на Ибрахимовића личи са овим пацовским брцима.

  2. Страшну идеју имам: Човић да покраде паре од Сребренице и да се намонтира велики видео бим у пиониру, и да се пушта ово:
    https://www.youtube.com/watch?v=zF5mlILuz7Q

    Ђедовић да се одведе у емисију "Све за љубав" ако се још емитује да упозна свог давно изгубљеног брата Амиџића и добијамо ла-га-но.

    Мада курац, и тад им остају Ренфро и Кејси Риверс. Нема ништа јбг, катанац :(

  3. Митке
    Више на Ибрахимовића личи са овим пацовским брцима.

    да, ал' замисли ставиш ибрахимовића и напишеш "ђедовић пропо", па нашта би то личило питам ја тебе сад?

  4. Оно јес, не иде....

  5. симон се повредио, пола пута до топ 16 је пређено, само да не пусте скотину да игра ипак пошто је тражио ал јбг радоња је малоуман па не искључујем

  6. Ti možeš mračiti.

  7. И замисли сутра Симон шине тројку за побједу и топ 16... Ја мислим да би било поштено промијенити име теме у Кк Марко Симоновић.

  8. Не будали, блесице :))))

  9. Želim vam da sutra zvezda posle dugo godina uđe u top16!

  10. Hvala brate, znači jbg

  11. Zora rudi, dan se beli, jebacemo Bajern ceeli, i Savana i Hihaada jebemooo pa rasturaaaaamo

  12. И замисли сутра Симон шине тројку за побједу и топ 16

    после оваквих изјава ми треба тродон

  13. Simon rešava ali ne trojkom nego jakom odbranom

  14. у корист бајерна, да

  15. И замисли сутра Симон шине тројку за побједу и топ 16... Ја мислим да би било поштено промијенити име теме у Кк Марко Симоновић.

    Па реално, већа је вероватноћа да се и то деси него да проради Томпсон.

  16. Evo sad čujem neke priče da su raznim grupama ljudi karte bile dostupne još od ponedeljka. Sve im jebem, dabogda krepali

    hahahahah plebs

    ja predragu zavrsio kartu iz fotelje

  17. i da, jebacemo bajerna tako silovito da ce rebron da se igra kosarke zadnjih 7min

  18. Simon će jebati Švabe dalekometnom paljbom kao onomad Vasilij Zajcev u Staljingradu.

  19. Сутра Саван љуби Симона у муда флекаво-осједила.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.