КК Црвена звезда

  1. Могуће јбг, гледао сам на неком жљ сајту џД

  2. Ма небитно, то сад мало нагађамо ко што је неко објавио мондо ваљда као ко су нам пот. ривали у ЕК мислим се напушите се карине. Ако прођемо од ових ривала за које се још не зна чекамо пораженог од Локомотив Барса, ако Ефес изгуби у Пиреју онда они улазе, ако добију долази Лаборал, и ако цска добије иду у нашу ако изгубе долази уникаха.
    Може да се деси да типа 4 шпанске оду у једну групу и то ону контра нас, али о том по том, калкулације највеће говно.

    *реално и ја треба да се напушим карине што размишљам унапред ал ај ја бар размишљам о ТОП16 а не о ЕК

  3. Nemoj da baksuzirate jebemu

  4. Treći smo ako uđemo, gospodine Robbene.

  5. Ne možemo da budemo treći, jer Real ima bolji medjusobni skor.

  6. како то? шта? мене нико није објаснио све живим у убеђењу да само можемо бити 4.

    едит: видех сад на бљуцу, испричавам се стварно нисам тео

  7. A i Himki, pošto i on ima 5 pobeda.

  8. Ovom pobedom Reala i porazom Himkija, Crvena zvezda bi, ukoliko pobedi Bajern, mogla i do trećeg mesta na tabeli. U slučaju trijumfa crveno-belih košarkaša napravio bi se trougao od ekipa koje imaju 5-5 (Real Madrid, Himki, Crvena zvezda). U njemu bi se gledao međusobni skor ovih ekipa, pri čemu bi Himki imao 3-1, Crvena zvezda 2-2, a Real Madrid 1-3 pa bi tako naš predstavnik osigurao treće mesto.

  9. Real ima bolji skor od nas i Himki ima bolji skor od nas, ali ako uzmemo trougao od nas, Himkija i Reala, mi smo u sredini. Ako vam i dalje nije jasno, neću ni da objašnjavam, toliko je očigledno.

  10. U pravu si, to sam smeo sa uma.

  11. Ljudi ko nema kartu.
    U 4 je zenska kosarka protiv Bora u pioniru.

  12. Ajmo zajedno Rasni

    Edit: Ozbiljan sam, nema drugog načina

    Edit edit: moći će kurac tako, na sajtu piše da se za Bajern kapije otvaraju od pola 3, tako da ne verujem da će moći da se uđe na žene bez karte za muške

  13. Karta za bajern vazi i za zensku kosarku jbg

  14. Ja sada ne znam kako da udjem :-'( xd

  15. ae brt prokopaj malo te tvoje kanale, izbunari kartu za napaćenog brata, ne pitam šta košta88

  16. Brate trazili su mi jedno 74 karte. Ako hoces samo jednu mogu da probam da ti zavrsim ali ti ne mogu javiti pre 2,3 dok ne vidim koliko nas ide

  17. Samo mi jedna treba, krsta mi
    Lajkovaću ti sve slike na fejsu i sve defke ovde ako mi izburgijaš i još častim turu ako dobijemo

  18. е ајде не калкулишите добићете батине

  19. Ne treba bre brate nista ako ostane koja viska dobijas prvo ti a ako bude vise komada podelicu i ostalima, stvarno nije frka. Samo ne mogu znati pre 14,15h dok se ne okupimo nikako. E al moraju da se plate to da znate

  20. E, ako je iko mislio da tapka karte oko pionira danas neka se predomisli xd

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.