КК Црвена звезда

  1. hahahahah plebs

    ja predragu zavrsio kartu iz fotelje

    jebiga brt ko zna zna
    ko ne zna ceka u redu ko ja
    ako imate od nekog tapkarosa za 2000-2500 javite ocu caletu 2 da uzmem

  2. Sta igrati sutra?

    Kec na Zvezdu, Miler preko, Cirbes preko i šta još?

  3. Đedović ispod, sasraće se balinče.

  4. Čekaj, nameće se samo pitanje, jesi to napunio 18 godina?
    Do sad nisi nijednom prišao kladionici i pitao za klađenje, a u poslednjih par dana bar jedno 5-6 puta.

    ČESTITAM RASNI џД

  5. Расни, кад полажеш вожњу? Кад добијаш личну карту? Је л' ти Каизен преписао 25% сајта као поклон за 18. рођендан?

  6. Rasni ide kod cokule po uputstva 170 fiat punto u krivini

  7. Da da da 170 to sam zaboravio hahahaah

  8. трећом хаххаха

  9. Ma ljudi nisam još napunio 18, otvoriću temu kad to bude, nego mi sad treba para za novu godinu pa igram kladionicu, većinom na Zvezdu.

  10. Ako dobijemo Bajern u top 16 idemo na:

    Fener
    Laboral
    PAO
    Darušafaku
    Barsu/Lokomotivu
    Cedevitu
    Unikahu

    Dojajna grupa, strašne utakmice ćemo gledati, samo da prodjemo ova govna.

    ЕДИТ : ОВО НЕ ВАЖИ НИШТА СЈЕБО САМ СЕ

  11. ova druga grupa haos jebeni: CSKA, Real, Himki, Olimpijakos, Efes, Barsa/Lokomotiva Brose, Žalgiris

    ЕДИТ : И ОВО ИСТО

  12. U stvari patka, ako CSKA ne dobije Unikahu +8 onda kod nas dolaze :D

    ЕДИТ : И ОВО

  13. Valjda ako CSKA dobije bilo kojom razlikom, Unikaha ide kod nas u grupu (ako prođemo, naravno). I Efes još može da upadne u grupu kod nas umesto Kuće ako dobije Olimpijakos u gostima.

    U svakom slučaju, važno je dobiti Bajern jer mi se ne gleda Evrokup ove godine.

  14. U pravu si, preračunao sam se nešto...jbg, navijamo za Olimpijakos i CSKA sutra...Mada, kako igra Laboral, možda je i bolje na Efes da idemo :d

  15. Ima li neko odavde možda kartu viška ili da može da nabavi kartu?

  16. pseto88
    ja predragu zavrsio kartu iz fotelje

    Ljubi brat, tvoj sam dužnik.
    Znači, dva novogodišnja poklona u jednom, i karta za tekmu i pobeda Zvezde za Top 16.

  17. prvo skočimo onda recimo hop šome tebra

  18. Шоми промашио си све брате ми ако добијемо смо А4 што значи да идемо на А2 тј. Химки. Још идемо и на Б1 Б3 Ц2 Ц4 Д1 Д3. Неки су сигурни неки још увек не

  19. ми ако уђемо дакле имамо сигурне химски оли жалгирис бросе и вероватно цска ефес и локомотиву

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.