КК Црвена звезда

  1. Haha, al osećam da će u najvažnijim utakmicama (eventualnom susretu u plejofu) da ima očajno šutersko veče. (ko pero antic isto lool)

    http://mondo.rs/a859579/Sport/Kosarka/Gal-Mekel-u-Unikahi.html
    Ode i zvanično Merkel. :(
    Sad će vucicupederu da dođe i napiše kako Zvezda plaća ugovor Mekelu do kraja sezone, i da je praktično na pozajmici (besplatnoj) u Unikaji.

  2. Nego, oce li Markus da jebe? Nešto je bezvoljan i nadrkan bio zadnje dve tekme.

  3. axaxaxa ako ništa drugo toliko se naigrao mekel kod nas da će kod njih morati ponovo da uči da trči

  4. otišo kurac mekel, neće ovi da mu plaćaju paltu koliku ima ovde lol

  5. Mislim da se previse zajebavamo, zbog novih pravila mozda samo sampion ABA ide u EL a mi drvimo kurac. Buducnost i Cedevita jaki ko zemlja a rizikujemo da nemamo prednost domaceg terena.

  6. Slažem se Tilmo. Idemo ujutru u 8 da treniramo, važi?

  7. Idite ti i Rasni.

  8. Lol i Nelson u Unikahi.

  9. http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=1339#post_3392711

    Al ume da izabere Unikaha krš plejmejkere, nerealno. Prvenstveno u napadu.

    I opet ja uzmem dopunu u kladionicu, vidim "NEDOVIĆ granica 7.5" MA PLUS!
    jebem_mu_mater_baš

  10. Kad bi Mega cepnula Budućnost danas, to bi nam leglo samo tako.

  11. Nema ga na utakmici sa zadrom, i meni je palo na pamet da bi moglo biti nečeg u pozadini. Mada sumnjam da je ovo istinito, prebrzo bi bilo, jedino ako nije zasrao nešto van terena.

    Jović prebija inače na ovoj utakmici, ne fali mu puno za tripl-dabl, 2 poena i par skokova.

  12. Kako igra Jovatar au au

  13. Ma jedu govna izgleda, samo blic je ekskluzivno došao do tog saznanja, nema ništa od toga.

  14. Evo potvrde sa sportanda: Vilijams otišao, potpisali smo Vasu Micića izgleda.

  15. Vasilije Micić. Meni je on do jaja. Krivo mi je za vilijamsa da ga oteraju tek tako (ako je zbog ovih par loših igara), ali micić je skroz dobar igrač za drugog pleja, pored ovakvog jovića.

  16. Brt čamugu su čekali 20 tekmi da proradi a Wilu otkaz tek tako. Nelol

  17. Sportando je kurac, ne uzdajte se previše u njih

  18. И ја то кажем, боље томпсона да отерају и потпишу мицића, па нека вилијамс игра само двојку.

    У сваком случају, ако је истинито то што пишу, мора да има нешто још, изузев ових пар лошијих игара, неко дување у свлачионици, јебање човић весне, радоњићеве сестричине, тако нешто мора да има, глупо би било да га отпишу због 3-4 лоше партије кад ништа није играо 6 месеци.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.