КК Црвена звезда

  1. http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-nasla-zamenu-za-vilijamsa-video/123826

    јебени џереми парго. ево не знам. терајте вилијамса у курац џДДДД

  2. Priča se da je Vili opet čadio spravu, pa otud prekid saradnje

  3. Wilijams narkomančina obična

  4. Ahahaha Pargo jebeni, daj nerealno je ovo jbg

  5. Pa mi sa Pargom komotno ulazimo u Top8 a kontam da će još jedan crnjo doći

  6. То шоми, сад сам хтео да пишем, могли би да се спрдају у АБА лиги и да буду четврти лагано, који курац предност домаћег терена.

    Идем у железник да човићу попушим ако ово буде тачно.

  7. разочаран сам јако.

  8. Debeli spremi se na izostanak sa sajta.
    Sećaš se sad opklade?

  9. Парго = (џенкинс + вилијамс) x 4.

    Добро, јесте да ћемо на крају да спаднемо на васу мицића, али можемо да се ложимо јбг.

    Ако је опет дување у питању - јбг, оправдано је да га отерају колико год га ми готивили.

  10. која, реко си да улазимо у најбољих осам? нема од тога ништа а и ти си смрад и долазићеш са дуплих, то можеш да подвалиш шир кану и још неколицини себи сличних

    не примајте се на сваки наслов ви остали, дај боже да дође парго али највеће појачање би било одлазак перковића и симона и стављање чуња или столице на позицију три

  11. Lozili smo se ovako i na onog debelog smrada.

  12. MWill i Mekel out. Micic i Pargo in.

  13. дај потврду, одакле ти то да долазе и мицић и парго?

  14. биће после само мицић. не кажем да је то лоше, али парго... не, не знам.

    ЧОВИЋУ ЛЕГЕНДО
    ЖИВЕО ЕФЕМПЕ

  15. Reme ako nas troluješ sjebo si se

  16. Radonja na konferenciji za novinare odbio da priča o Vilijamsu, rekao je da ima zdravstvenih problema i da će se sve znati do 28.

  17. неће доћи ни мицић на крају, довешће филипа човића а симону дати капитенску траку

  18. Радоњић је и јуче на конференцији пре утакмице рекао да ће доћи до неких промена у тиму у наредном периоду, ништа конкретно, само ето.

    Маркo
    неће доћи ни мицић на крају, довешће филипа човића а симону дати капитенску траку

    немој се шалити с овим брт.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.