КК Црвена звезда

  1. много ми жао што је отишао наркус, најлепша сезона у новој историји звезде (од фузије на овамо хех) је била таква захваљујући њему... ех јебига...

  2. Wilijams prešao na heroin.

  3. дај потврду, одакле ти то да долазе и мицић и парго?

    Reme ako nas troluješ sjebo si se

    Jeste li vas dvojica realni? Ono, nisam mogao očiglednije da se sprdam na ovo instant loženje oko pojačanja.

    Uzgred, nije ovo ništa nego Ćoki sređuje MWillu opravdanje za duvanje, da mu dozvole, kao iz medicinskih razloga, da ne okine opet na dopingu, lolo.

  4. A ne znam brate, osetljivi smo znas!

  5. Ako je opet vario jbg neka ga teraju u kurac, zauvek će ostati u našim panterskim srcima :d

  6. Au šokova danas u pm.

  7. Interesantno je da su mi za obe vesti bile iste reakcije, i za odlazak Marcusa, i za dolazak Parga. (šta koji kurac?)

    Samo u drugačijem kontekstu.

    Možda (ne daj Bože) opet ima probleme sa srcem?

  8. Не знам брт, нисам реалан откад сам постао пантер, човић легенда може све! Мада и томпсон ми није баш по вољи, а џенкинс испао из ЕЛ са арманијем, ЧОВИЋУ РЕАГУЈ!

  9. A druga stvar, prošle godine je MWill imao svu slobodu u igri jer je bio za tri klase bolji od Jovketa. Sada je malo drugačija situacija. Možda je napravio neko sranje, lolo.

    A sa treće strane, mislim da nije još otišao. Sve su ovo nagađanja za sada. Tripujem da mu je neki kurac sa zdravljem...

  10. Jeste Radoje, i Bjelica se nije snašao u Minesoti, mogao bi Ćoki i njega da cimne.

  11. Meni je do jaja što trošimo milione i boli nas kurac, može nam se. Ionako smo u gomnima kao država, ovako bar veći ciganski deo uživa u rezultatima Zvezde (FMP-a kako god) a i u gledanju ovih prekoputa kako kmeče.

    Jedva čekam proleće da OPET glasam za Vučića.

  12. „Momci su pokazali dobru reakciju, iskoristili svoje minute. Danas je bilo 12 igrača koji su spremni da daju svoj maksimum, Vilijams ima zdravstvene probleme. Mladi su pokazali ono što smo mi želeli da budu.“

    O eventualnom dolasku Micića i Golubovića rekao je:

    „Gde se spominje? U kuloarima? Videćemo, biće nešto, do 28. ćemo znati nešto, ništa nije zvanično, po kuloarima se priča, to je normalno, mi smo svima zanimljivi.“

    Stefan Jović je još jednom pokazao da je izrastao u vrhunskog organizatora igre.

    „Jasno je da mnogi igrači izgledaju drugačije nego kada su došli, nastavili su gde su stali prošle sezone. Ne bih se statistikom opterećivao, to nije glavna stvar kojom se treba voditi kada je on u pitanju. Izdrzali smo teške stvari.“

    Radonjić je dodao i da će Mekel teško dobiti novu šansu.

    „Razmišljanja idu u drugom pravcu.“

    Plejmejker Nikola Rebić rekao je da energija u prvom delu nije bila na potrebnom nivou.

    „Bitna pobeda, prvo poluvreme nismo otvorili kako smo želeli, sa manjkom energije, oni su igrali kako su hteli. U nastavku smo dolazili do laganih poena, krenuo je šut i zaslužena pobeda. U ABA smo ispunili bonus, nemamo prava na kiks, u svaku utakmicu ulazimo kao da je evroligaška.“

  13. Danas je bilo 12 igrača koji su spremni da daju svoj maksimum, Vilijams ima zdravstvene probleme.

  14. Brt, da li lud si ti, gde da staviš bjelicu u ovaj tim? Na trojku umesto simona mađije, na četvorku gde je miler i luka uskoro? Pa nemoj da se zajebavamo, reme.

  15. Da li bolesti zavisnosti spadaju pod zdravstvene probleme?

  16. Nije samo Pargo u Kini, i Gaudlok je, ujedno da poteraju i njega. xe xe

    Meni bi ovo bilo idealno, šutne se Ryan, naravno i Mekel, al on je već šutnut, Vilijams se pomeri na dvojku, Jović i Pargo igraju keca. Al ovo neće biti. :/

  17. E da, i Golubović bi bio odličan izbor za centra, a naš je, to mi je palo na pamet pre par dana.

    Ma šta da čekam potvrdu, odoh da se učlanim u naprednjake.

  18. Haha, ja mislim da će menadžeri početi igračima koji dolaze u Zvezdu da pričaju "sve možeš da se desiš, samo nikako nemoj da se razboliš, to ni slučajno, taman prolivčinu imao bolje se useri na terenu nego da prijaviš prehladu, inače najebao si". lol

  19. Jel imamo ograničenje za broj crnaca u domaćoj ligi?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.