КК Црвена звезда

  1. Kobi Brajant želi da dođe u klub gde će ga razumeti dok psuje na srpskom, da završi karijeru.

  2. Na kraju sezone će biti mrtva trka da li je veći dug FK ili KK.

    BTW, DOLAZI I ERCEG poyy

  3. Jović protiv Zadra: 8 poena, 10 asistencija, 6 skokova, 5 ukradenih lopti, 0 izgubljenih, indeks 31.

    O J E B O

  4. "Markus je u BG-u, nije otišao kući, kaže da će se sutra da zna šta i kako i da bi on ostao da se pita."
    Imamo jednog ortaka u PR službi, volontira tamo pa je u kontaktu sa Markusom, ovo nam je poslao. Valjda nisu toliki cigani da i njega oteraju. Jebem ih usta prokleta.

  5. Daj neke dojave od prijatelja?

  6. Ali zašto Markusa oterati? :(

    Kažu da je izgledno da će Vasa Micić potpisati na 3.5 godina.
    Ja ga ne bih doveo sad zato što je pička ispao kad mu je pionir klicao "vaso pripadniku romske populacije", a on otišao kao svaki gastarbajter, pa sad kad ne ide najbolje, sad može.

  7. Ja bih voleo Vasu da vidim u Zvezdi, ali nikako u ovakvim okolnostima. A tek Golubović, pa dajte ljudi koji kurac??

  8. Kako nezvanično saznajemo, trener Radonjić je insistirao da se raskine ugovor sa Markusom Vilijamsom, samo 19 dana nakon što je isti i potpisan. Sve će biti zvanično već sutra, kada je predviđenja i promocija pojačanja upravo na poziciji plejmejkera. Upitan konkretno zbog čega će se zahvaliti Markusu na uslugama, Dejan Radonjić je odgovorio:
    -Markus je odličan igrač, ali nakon šestomesečne pauze, više se ne radi o igraču od prošle sezone, jednostavno - oči mu se ne cakle kao nekada.

  9. Ja bih voleo Vasu da vidim u Zvezdi, ali nikako u ovakvim okolnostima. A tek Golubović, pa dajte ljudi koji kurac??

    Ja sam hteo da ga vidim još pre skoro dve god. Al da je ispao kurva, jeste.

  10. Kako sam se smorio jbt...

  11. Meni je smešno i tužno u isto vreme. Ovo što rade je klasično divljanje, ok je da pokupiš jednog, dva igrača ovako, ali da menjaš klupu celu pa jbt (inače već 17 igrača nam je igralo u EL).

    Prošle sezone smo sa bukvalno istim sastavom igrali od početka do kraja. Ove sezone divljamo kao da je preseason, pa potpisujemo 10-odnevne ugovore, lolčina.

  12. Stvarno bi bilo bedno da ga oteraju ako nije ništa zasrao. Pa ovo bi bilo ciganskije nego teranje Šilba onomad, ako su samo u pitanju slabije partije i ništa više.

  13. Daj neke dojave od prijatelja?

    Pa jesam vam davao tamo na temi, pa ste me oterali ko poslednju džukelu? Pa kurac sad, brale

  14. Prvo oterati Radonju, mamu mu jebem.

  15. Dovedemo debelog, oteramo debelog. Dovedemo Vilijamsa, oteramo Vilijamsa. Dovedemo Mekela, on ni na klupi nije, slika se po Bg-u, boli ga kurac.

    http://i.imgur.com/MTfVZBG.jpg

    A Perković, jedan od najgorih stranaca u istoriji za sad, kulira i jebe mu se, niko ga ne dira :d

  16. Ovaj drugar što je admin na onoj zvezdinoj stranici na fejsu kaže da je MWill izgleda uhvaćen ponovo da duva i da zato leti. A i da planiraju Tompsona uskoro da otpuste.
    Pargo nerealna opcija, zalizani ponudio Micića, Radonja ga nešto ne želi.

  17. Fina ova Mekelova pička.

  18. Beni ko te oterao da mu ja presudim?

  19. pseto brt, pseto me je oterao

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.