КК Црвена звезда

  1. Sve je jasno prema tome sto je Čović rekao.
    "sporazuman raskid"
    "tražio igrač"
    "razlog ostaje u našoj kući da zaštitimo i klub i igrača"

  2. PAŽNJA:
    VUČIĆAPEDERA KORISTE PAKAO JUGA I DŽERIKO!

  3. Koja je legenda Čović!

  4. serem mu se u usta lopovska

  5. Panteri ne umeju da se raduju "uspesima" vec je njima svrha dobrih rezultata FMP-a sranje po Partizanu. Cisto lecenje frustracija i navodna osveta.

    Panteri su muz koji je unajmio prostitutku da se osveti zeni jer se prca sa komsijama. I dok on pokusava da u smrdljivu pizdu ubaci kurac u poluerekciji kezeci se i misleci da je nekog briga, dotle mu supruga i dalje skace po tvrdim kurcinama ovakvih poput mene i njisti ko kobila.

  6. Mrš u pizdu materinu.

  7. Koja bonba dolazi, prica li se nesto. Sutra je taj 28. koji je Legenda najavio kao datum dolaska nekog mamojebca!

  8. mislim da je to to. nema više pojačanja

  9. Rekoše Vasa i još jedan, nemoj da se zajebavaju.

  10. лол џаба се надате, мораћемо да се задовољимо симоном и кромањонцем и да молимо бога за титулу у аба лиги

  11. Ladno su doveli Vasu na pozajmicu do kraja sezone, a ne na višegodišnji ugovor (Bajern zvanično potvrdio). Ćoravi brat prolupo jbt

  12. заправо радоња се пита око трансфера

  13. Pa da, al ništa dok Ćoki ne aminuje, pogotovo oko pitanja vezanih za stavke ugovora.

    Miciću ugovor sa Bajernom ističe na leto i onda ispada da se on u Zvezdi bori za novi ugovor sa Švabama... Nek mi sisaju kurac i on i Miško, pa nije Zvezda klub za vaskrsavanje karijera bem ih usta

  14. Haha, cilj vratiti se u Bajern. Pa ne znam.

  15. Ne, nego ce planirati svoju buducnost na osnovu klimavih procena da ce izdajnicka SNS bulumenta vladati odredjeno vreme i cekati da umre 1000 penzionera kako bi dobio platu. Plus birati izmedju Minhena i Zeleznika. Alo?

  16. STAVIM TI GA MALO
    OPAAAAAAAAAAAAAAAA

  17. Haha, jesam lepo rekao da je pička još kad su nagovestili da postoji mogućnost da dođe.

    Dovodimo lika koji za svoju ekipu nije mogao da igra u 24 najbolje, bio jedva u 12 igrača, i kad smo izbacili tu ekipu, i prošli u top16, dovodimo ga kao pojačanje, lolčina.

    Pita se Radonja oko pojačanja, jer tako je najlakše Mišku da valjda igrače. Zato neke crnje koje su najavljivane nisu bile kao opcija... :/

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.