КК Црвена звезда

  1. Danguba u startnoj, +40 u najavi.

  2. Vucicpeder dobar je.
    Ono kad ti na skeč kaže rendom milfača od 55 ljeta - hehe, dobar si.

  3. Haha koja je magija Jović. Kao s decom da igra.

    EDIT: Evo i 4. put, dal su realni koju oni odbranu igraju.

  4. Kinzi definitivno slobodan igrač... Može da krene loženje

  5. Kinsara se isplati jedino ako Perković ode, ovsko ćemo samo nagomilavati igrače na toj poziciji. Bolje da dovedemo nekog na 4/5, umreće Miler i Cirbes

  6. Ne sviđa mi se eventualni dolazak Kinzija, ali ok, sigurno će biti bolji od Tompsona. Ako dođe. A neće.

  7. Ni meni. Dobar igrac al nekako mi mrsko da mi dolazi neko ko je kontamiran duletovom demagogijom.

  8. Izgleda da ode Tompson u Trabzon...

  9. izgleda da dolazi kinzi, eno imao neku prepisku sa vajtom na tviteru, kao vole da igraju jedan protiv drugog... igrali prošle godine u vtb ligi, verovatno će i sad

  10. A šta igra Kinzi, koja je njegova pozicija? Ne mog ga provalim onako mačkastog. Dvojka-trojka?

  11. перковић први пик за истеривање из клуба, ако бог да отићи ће и симон и онда ћу да се напијем од среће

  12. Jel ode crnac? Jel to sigurno?

  13. Otišo.

    Sledeća sezona:

    Miler odlazi u Filadelfiju, potpisuje 2×3,5mil + 1 opciono (klub). Cirbi odlazi u Uniks, Jović u Pao umesto Dijamantidisa, Gudura kod Dude.
    Potpisujemo Golubovića, Miljenovića i Đenku.
    Sredina sezone, 5. smo u ABA, ispali smo iz Evrolige. Radonja dobija otkaz, Neša Ilić vd. Vezujemo 3 poraza od Igokee, Mege i Zadra. Sedmi na tabeli. Golubović odlazi u Estudijantes, Đenka u Darušafaku.
    Lok aut u NBA. Dolazi Vučević i dovodi Hezonju koji u međuvremenu prešo u pravoslavlje kod popa Gavrentija, Orlando. Bobi dobija ponudu da se vrati, odlazi u Barsu za 600 soma do kraja sezone. Psuju ga na instagramu. Nastić ostaje drugi centar. Štime šaljr tvitove podrške, u samoći plače.
    Vraća se Kari Pešić. Dolazi Mark Gasol. Nastić treći centar. Štime odlazi u Krasni Oktobar.
    Vraća se Kvinsi, dovodi Džona Vola, drugara iz srednje. Miško traži da Miljenović ostane u startnoj, Vol na klupu. Kari ga tera u pičku materinu. Odlaze Miljenović i Danga, Brančilo raskida ugovor sa Miškom.
    Petorka Vol, Hezonja, Miler, Vučević, Gasol. Izmene Rebić, Lazić, Simon, Luka, Nastić, Simanić, Tejić
    Završavamo 4. u ABA, izbacujemo Cedevitu metla, u finalu jebemo Budućnost u Podgorici 25 razlike prvu, 41 drugu. Gasol pojazuje kurac poblici, Lisac ga suspenduje. Kod kuće ih dobijamo 17 razlike, Nastić 5pts, 4rbd, 5to. Gasol među navijačima psuje Mariću majku u pičku.
    U Evrokupu finale sa Unikahom. Nedović dobija diplomu od Ristovića, postiže 7 poena, 3 ast. Dobijamo 29 razlike. Vučević 17 pts, 11rbd; Gasol 11pts, 4 ast; Vol 12, 4, 9. Simon 9 poena, Kvinsi 13 pts 7rbd, 3bl

  14. https://www.youtube.com/watch?v=2H_0kKoPQxc&feature=youtu.be
    Одгледао сам цео клип и сморио се што због глупости нећемо и ове гопдине гледати овакве потезе. Вутра и допинг, докле ће више смарати људе с тим.

  15. Wiliams je na utakmici sa Gsloom na ovom snimku sam pobedio bukvalno!

  16. Хеј Ненад о/

  17. Ladno su doveli Vasu na pozajmicu do kraja sezone, a ne na višegodišnji ugovor (Bajern zvanično potvrdio). Ćoravi brat prolupo jbt

    не верујем да је ћоки пролупао. то је више демонстрација моћи, да се зна ко је газда :мишко:.

  18. Stvarno si peder Stevane taman sam malo iskulirao što je otišao, ti me opet skenjaš... :o(
    http://i.imgur.com/OkCwQAx.jpg