КК Црвена звезда

  1. Rasni, mislim da ti videh profil na fejsu skoro.

  2. Pojava rasnija na netu je takav evolucijski iskorak kakav skoro nije dokumentovan, mama i tata majmuni mora da su ponosni jako.

  3. al nas jebu sudije sa ličnim greškama

  4. Za sada igramo neocekivano rutinski sta je ovo jebemu dan

  5. Nego, sta ce nam markus kad imamo jovketa?

  6. Ja sam odavno rekao da dobijamo, podcenili su nas.

  7. Deky idi operi dasku usrana ti je.

  8. јеби штиме турке глупе

  9. Ljudi moji, šta je ovo, kakav je ovo jebački kombo Jović - Micić? Ne znam da li sam nekad gledao ovaku dobru Zvezdu u napadu.

  10. Ćoki Dudi obećao ugovor i neograničen budžet na kraju sezone ako nas pusti.

  11. Kako jedva čekam da neki degenije dođe ovde ponovo i objasni kako Jović nije dobar plej.

  12. василије одличан да не урекнем не губи лопте сигуран као да је цео живот ту плус тројка и добре асистенције браво васо мали васо

  13. у јеботе, нисам имао појма.

    jedi bre govna
    Kenjate ovde o parama a kod vas se kralo vise nego kod nas. Jebo vas dule svetac dok se imalo nije bio problem da se krade sad kada nema kmecite

  14. Ne svršvajte prerano. Dobro znamo da su se više puta u sezoni dešavali neverovatni padovi u igri.

  15. Jebale vas pare, jebemo Efes usred Turske

  16. Хахах ал Лаборал уништава Жалгирис, боље Паћу да су пустили уместо њих.

  17. битан је почетак треће да се боље брани скок и шут за три

    све је овде могуће посебно јер су ови зајебани кад крене да товаре али имамо шансу

  18. Лаза ставио Гренџера и Ертела у џеп.

  19. Ma sve je to kul za sada

  20. Malo u skoku skripi i miler ima 3 faula al bice to ok

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.