КК Црвена звезда

  1. Bola ludnica. Mislim da je kranje vreme da se prekine bojkot. Da nije bilo navijanja na ovom nivou verujem da ne bi pobedili.

    edit: Možda su malo preterali kad su stavljali zastavu na semafor i bacali toposke. Jebote to nije marakana.

  2. Eh kada bi navijanja svaki put bila takva...

    `Ajmo saaaaad glasnijeeeeee za ono zbog čega se živi, zbog čega se umireeee...

  3. Mene ispali koleZa, pa nisam išao, bio mi smor da idem sam. Posle na TV vidim i čujem, hteo sam umret.

  4. А било је уххх.
    АЈМО САДДДДДДДДДДД ГЛАСНИЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

  5. Може једно питање за вас који пратите дешавања... Је л' се озбиљно планира да на Морисоновом дресу целе године пише "Моррисон"?

  6. Mislim da je kranje vreme da se prekine bojkot. Da nije bilo navijanja na ovom nivou verujem da ne bi pobedili.

    Бојкотује се Аба лига и бојкотоваће се заувјек. И гробари не иду на њу претјерано, биће обичног народа да их бодри.

    edit: Možda su malo preterali kad su stavljali zastavu na semafor i bacali toposke. Jebote to nije marakana.

    То значи симболично, резултат није битан кад смо ми ту, а какво је то навијање без топовских :Р

  7. Ima da kupim megafon i da vodim navijanje sa cokulom. Ko ne obuje cokule, ne mož uđe u PiJonir.

  8. Агље, ти и ја ко пеђа и шавија :)
    Има да грми :)

  9. Morison Adam, jedan je Morison Adam, Morison Aaaaaadaaaam, jedan je Morison Aaaaaadaaaam!!!

  10. uvezda če da objasni ove seone, garant.

  11. Слаба одбрана

  12. Значи, добро за прву, ја сам задовољан.
    Добар напад, одбрана треба да се поправи. Пукла стотка, и на крају:
    ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА И ТИТУЛАААААААААААААААААААААА

    104-89, 15 разлике

  13. TI SI ZVEZDIN ČETNIK ADAMEE !!!!

  14. Bravo bre momcovi! Jaki su oni glodari ali jaki smo i mi! Jedva čekam derbi da bude ludačka borba. Devetareeeeeeeeeee, Devetareeeeeeeeee, nek' je tvojoj majci hvala, što junaka rodila je, da se srBstvu vrati slavaaaaaaaa! :D Mož' da prođe, a? :) Ja ću da blejim na šipci na Marakani a u Pioniru blejim kod onih reklama da mogu d' udaram u onaj metal k'o čovek. :)

  15. Hasam ti ja pitu sa jabukama, uzmem dva zalogaja i bacim kroz prozor i odem u PiJonir. I bi jebanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! opaaaaaaaaaaaaaaaa
    Malo pozorišna atmosfera tokom većeg dela tekme i onda pred sam kraj bezveze poče neko da se dere pesmu, kad svi ustasmo i jebasmo par minuta. Samo treba neko malo da zapali atmosferu i krenu svi pevat. Najjači Morison, samo trčkara od saigrača do saigrača i baca koske za svaki potez, čak i za faul protivnika.

  16. A jebOm ti sve, koliko Zvezda moja dade koševa večeras! ŠokiraTa sam!!!!!

  17. Zvezda, oooooooooooooooooooo, Zvezda, ooooooooooooooo, Zvezda, oooooooooooo! :D Ali najjači su mi glodari kad prozivaju zbog ove fuzije. Pa fuzije ne bi ni bilo da jebena seljačka država išta daje Zvezdi. Kao šatro nema se para, a Partizanu se gradi hala za klince, koje usput rečeno, kupe iz unutrašnjosti. Ortak mi je baš skoro rekao jednu jako pametnu stvar : koliko je igrača Partizan zapravo stvorio kroz svoju mladu školu? Od tih svih legendi, možda su dvojica ako su i oni iz njihove škole! Ma glavno je da će se igrati odličan basket u Pioniru uz najvećeg nam trenera i najvernije navijače! Svetislav Pešić :tapše kao manijak 5 puta:

  18. Ми јебемо за сада. Надам се да ћемо јебати и даље.

  19. Ma jebaćemo ove godine! Samo je Makabi jak ko zemlja. On osvaja ove godine.

    edit: Nisam gledao tekmu. Bio uživo da gledam. Napred iz Aleksinca up'o u drugu ligu. Pola grada došlo da gleda. lol

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.