КК Црвена звезда

  1. Одакле створисте тог Ракочевића, њега уздижу баш као Теодосића..

  2. Знаш како, човијек тренира са нама мјесец дана, одбио је велике клубове, шатро чека бољу понуду и евро лигу :)
    А класа је за све тренутно у клубу, само да не шута сваку опет.

  3. Па боље да траже неког центра нормалног него да моле Ракочевића...а не да игра дует Илић - Поповић, заједно имају 70 година и 4 поена по текми...купус гледам месо бодем и миле смејурија

  4. Мени се свиђају центарске линије :)
    Треба нам 4 и плеј

  5. Ma kakvi fazoni "predsednikov sin" , nema to kod Pešketa.

  6. Ће видимо :)
    ЗВЕЗДА ОООООООООООООО

  7. Ma nama treba neka čamuga na 4. I možda jedan dobar plej. Ostalo je sve manje više ok. Treba pustiti klince da se razvijaju. Nedović i Cvetković će za par godina biti ekstra igrači.

  8. Одакле створисте тог Ракочевића, њега уздижу баш као Теодосића..

    Što se mene tiče bolji je od Teodosića. Ima bolji šut, brži je sa loptom, bolji ulaz, a može i da zakuca ponekad :) prošlih godina je čini mi se 3 puta bio najbolji strelac Evrolige. Ako dođe on, imaćemo dva najbolja igrača ovde, Morisona i njega ;)

  9. SVE ŠTO SAAAAAAAAAD, HOĆEMO JEEEEEEEEEEEEE

  10. ДА БУДЕШ ОПЕТ ОНА ПРАВА ЗВЕЗДА КАААО НЕЕКАД ПРЕЕЕЕ

  11. U NAMA I DALJE TEČE KRV CRVENO BELA ŠTO SE LILA ZA TEBE!!!

  12. И АЈМО САААААД ГЛАСНИЈЕЕЕЕЕЕЕ

  13. за оно због чега се живи због чега се умиреееее

  14. SVE ŠTO SAD HOĆEMO JE!!!

  15. DA BUDES OPET ONA PRAVA ZVEZDA KAO NEKAD PRE

  16. ČEKAJ, ČEKAJ SAD ! OVO JE LINIJA - OVO JE LEVA, OVO JE DESNA STRANA ! IDEMO, PRVO LEVA, PA DESNA NASTAVLJA !

    JOŠ JEDNA POBEDA I TITULAAAAAAA...!

  17. Los si vodja simapti, nista te nisam skonto.

  18. I OPET TI SI PRVA POSTALAAAAAAAAAAAAAAAA!

  19. Нама треба четворка и једна привремена двојка да мења Радивојевића док је повређен.... Ал' ако Кари каже да не треба, онда не треба, човек је ипак светски и европски првак....
    Центарску линију имамо изузетно добру, са петице смо дали 30 поена против Хемофарма, што је за похвалу.... Очигледно је и оно на шта се Кари жали, да нема концентрације у одбрани и континуитета у игри и на томе треба радити....
    Све у свему није било лоше против Хемофарма, лепо је било видети да коначно и ми неку јачу екипу добијемо са +15....

  20. A Hemofarm je jaka ekipa u p.m...Igraju im klinci od 18 godina zato sto vise nemaju love, Stada se raspada. Tek ce dolaziti teski mecevi i bice dosta poraza ove sezone, posebno na strani

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.