КК Црвена звезда

  1. Ko je juče gledao samo prvo poluvreme, mogao bi da bude prezadovoljan...

  2. Дош'о Бојан Поповић. Ал' мислим да нам је потребнији неки црнац, небитно да л' на петици или четворци само да може да скочи. Убио нас јуче у рекету онај Вучевић. И брине ме што је Недовић играо читава три минута.

  3. Kad je sledeća tekma i protiv koga? Pretpostavljam da je sad u Pioniru. A pošto sam trenutno neki socijala fazon, sezonsku uzimam posle te tekme... :)

  4. Долази нам Олимпија.

  5. U subotu, kod kuće, Olimpija.

    Mož' biti i dobro što nam se desilo ono drugo poluvreme. Malo da se spuste svi na zemlju, onaj Morison da usmeri ludilo u nekom konstruktivnom smeru, i da se polako diže forma. Čini mi se da za nekoliko kola ima sve da ide ko podmazano. :)

  6. Ohoho. :) Veselo. Da ne zna neko unapred koliko je karta?

  7. Нису још објавили, али ценим да ће бити 200 динара.

  8. Проблем је оно што је Кари говорио - концентрација.... Не мере се пустити дупло више скокова у нападу оваквом ривалу ни у лудилу.... Петар Поповић је играо доста мало све заједно, вероватно због личних, а Илић је морао боље да одрађује своје задатке, првенствено у нападу.... Лазић је био катастрофа, Морисон далеко испод нивоа.... Мора одбрана бити агилнија а не да се једном клинцу од 21 године, који је провео све заједно нешто више од 20 минута на паркету, дозволи 18 скокова (од тога 6 у нападу).... Кари им је сигурно очитао дебелу лекцију....

    Бојан Поповић је сјајно појачање јер смо добили једног искусног плеја који ће скинути терет са Цветковића, Човића и Недовића.... Видећемо како ће се уклопити....

  9. Dobar je Popvić ima iskustva u Evro ligi i ostalim velikim takmičenjima. Što kaže gešihite skinuće malo pritisak sa ovih mladjih. Ali i treba nam neka čamuga. Da skače i da igra dobro odbranu i da organizuje napad ako je to potrebno...

  10. Sterija, Kobe u potpunosti odgovara tvojim zahtevima...

  11. Јеб' га пријатељу, ако Карију не треба, онда ни клубу не треба.... Са Поповићем, Недовићем, Човићем, Цветковићем и опорављеним Радивојевићем имамо врло квалитетну бековску линију....
    Поповић је, кад му се да минутажа врло квалитетан играч, сасвим солидан у дефанзиви, мада је слаб тројкаш.... Видећемо га, Кари не узима било какве играче....
    Више ме брине четворка, ал' као што рекох, Кари се пита, а човек је ипак светски и европски првак....

  12. Jos dva dana traje registrovanje igraca za Evroligu, tako da ako Rakoc ne nadje klub dolazi 99% kod nas. Pomolimo se Radetu i Panteli da ga niko ne angazuje.

  13. Јао не.... Само нам он још фали.... Ако он дође, испаштаће ови клинци јер сигурно неће играти мање од 25 минута по утакмици.... А још кад се и Радивојевић опорави, то су две сигурне двојке и тешко да ће било ко имати иоле неку већу минутажу поред њих двојице. А не видим ни један разлог да Недовић или пак Цветковић пропадну да би Ракочевић могао одиграти једну или две сезоне....

  14. Neće Radivojević tako brzo da se oporavi...
    Nedović ni ovako za sada nema neku minutažu.
    Po mom mišljenju Rakoč bi nam dobro došao.
    Četvorke nam uopšte nisu loše - 2 Bojana Radetić i Subotić, i za sada mi ulivaju više poverenja nego petice. Mali Andrija Milutinović - odličan kao što se i očekivalo. Bojan Popović je solidno pojačanje, a sa Rakočem bismo mogli da se nadamo, i nečemu konkretnom.

  15. До полусезоне, ал' опет ће се вратити.... Недовић је имао солидну минутажу против Хемофарма, ал' није нешто показао, ал' опет, треба му пружити прилику, припреме је одрадио сасвим солидно.... А и сад је стигао и Поповић на плеју и вероватно ће можда и Цветковић играти мало на двојци, јер Човић је ипак пренизак за било коју другу позицију осим плеја....
    Милутиновић, иако му је примарна позиција тројка он игра двојку у одсуству Радивојевића те настаје права гужва на тој позицији....
    Не треба нама нешто конкретно ове сезоне, тако смо срљали и раније па смо запали у енормне дугове а ништа нисмо урадили, већ треба уиграти ову екипу и направити неки континуитет јер имамо изузетан таленат на располагању....
    Видећемо....

  16. Ja sam nepopravljivi optimista. Ma samo kada je Kari tu!

  17. Ma samo kada je Kari tu!

    Апсолутно...

  18. Treba nam Rakoc. Ma koliko bio sebican, bio je najbolji strelac Evrolige prosle sezone. On plus Kari plus ludak Morison jednako jebanje.

  19. Требао би нам да немамо Радивојевића, Недовића и Милутиновића који мења на тој позицији Вука.... Тројицу играча друже већ имадемо, а као што сам написао, Ракоч би играо минимум 25 минута, Радивојевић вероватно остатак, а шта ова двојица да раде? Милутиновићу јесте примарна позиција тројка, али ту Морисон игра по пола сата.... Недовић је исто примарно плеј, али ту већ играју Поповић, Човић и Цветковић.... Превише је то гужве на бековима....
    Уосталом, видећемо, ако Карију треба довешће га, ако му не треба, неће га довести....

  20. Прешап Бојан Поповић, ракоч од поноћи наш :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.