КК Црвена звезда

  1. Nemamo mi, ima FMP ;-))))))))))))

    Jbg, gledaj PIB malo bolje!

  2. :) Одакле њима паре, онда? Озбиљно, зар он није под уговором? Долази на позајмицу?

  3. jer je P.Popović skinut sa spiska igrača na zvaničnom sajtu.

    Јес! ЈЕС! ТОООО!!!! Још само да и другог Поповића шутну и не морају више ништа да учине :Д

    Доже, Николић је потписао нови уговор, мада опет може још један центар. Да, потисали су и Суботић, Лазић, Човић (јебига), и нека два из Радничког ФМП.

  4. Јеботе, кад сам прочитао да су макли Поповића, остатак поста нисам ни читао... Сад видим да си поменуо и Николића.

  5. @YouCantHandleTheTruћ
    Ako je verovati forumašima obeštećenje je 150k.

    Odakle pare nemam pojma (ni do sada nismo malo potrošili, tj. obećali ;))) ). Možda će kao osvedočeni zvezdaš da traži manje za Ugovor ;-)))))))

    EDIT:Stivene, Bojan Popović nije na spisku najmanje još od 02.08. kada sam se i ja vratio u Srbiju.
    Ladno se sa mnom avionom vraćao mali Luka Mitrović. Htedoh iz zajebancije da mu kažem: Aj' dođi u Zvezdu!, kad posle pročitah da je tog dana potpisao za nas.

    Pri tom nisam imao pojma da smo u međuvremenu doveli sve o kojima se pričalo (osim Gordića, a da se ne lažemo i Jaka Lakovič i Stefan Marković su bolji ;-))))) ).

  6. Шта знам, то би било добро и за њега и за звезду. Мада ипак звучи нереално... А што се тиче Поповића, вратиће се он. :) Само мало да људи забораве какав је дудук и да накрца статистику негде у Русији.

  7. Човић опет потписо? Е до курца...

  8. Ako je to cena koju mi kao navijači treba da podnesemo za tatine investicije - neka. Ponavljam, čak nije Filip ni toliko loš koliko mu se pripisuje zbog toga čiji je sin.

  9. Помери се с места, Трућ, далеко било... А ово за Марковића и мени тешко да поверујем. Доже, на којој позицији играју та двојица из Радничког, да не знаш можда?

    YeahBatch

    Човић опет потписо? Е до курца...

    Гледај колико добрих вести и ти опет немаш једне лепе речи, него се ухватио за длаку у јајету.

  10. Океј за све остало, свака им част. Али кад видим да је онај ћелави инвалид и даље на списку, јебига...

  11. Stivene, sada je samo 1 od te dvojice među seniorima - Ivan Smiljanić. Stavili su ga među krila, ali može da igra i dvojku. On je ako se ne varam bio najbolji strelac Radničkog FMP prošle godine. Spisak se stalno apdejtuje, tako da će možda i njega kao i Radetića, i Nikolu Markovića da vrate u Radnički FMP, čim još neko potpiše, a "čuo sam" da se čekaju još dva pojačanja (navodno 1 bomba), mada posle Rakoča stvarno ne znam ko bi bio bomba možda Miličić?

    Evo ga trenutni seniorski sastav:

    http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/team

  12. Пре ће бити да је длакурда, пошто дечко стварно нема везе са мозгом. Надам се да неће играти уопште, мада у то чисто сумњам, пошто је ипак татин син. Али опет треба бити задовољан прелазним роком, долазак ракочевића је велика ствар, јер немамо нормалног плеја од кад је он отишао из Звезде.

    ЧОВИЋУ РЕАГУЈ, ВРАТИ ЈЕРЕТИНА лоло

  13. Nemoj samo da se vrati JeBetiM!!!!

    Mada moram da priznam - od Fiće je bolji.

  14. Ракоч ће дигра бека, не може плеја јер је место заузето.

  15. Ракоч ће дигра бека, не може плеја јер је место заузето.

    Жалосно, али истинито.

  16. не може плеја јер је место заузето.

    Ако је Ракочевић бек, онда ће сигурно довести неког плеја, јер ако Човић целу сезону прегура на јединици, џаба нама и Хауард да дође, плеј је најбитнија ставка у екипи.

  17. На овом линку, доже, имате сваког играча по два пута! Не знам како ћете уклопити два Ракочевића у тим. :)

    ЕДИТ: А можда је то мени што имам ово што блокира рекламе за фајрфокс.

  18. YouCantHandleTheTruћ

    На овом линку, доже, имате сваког играча по два пута! Не знам како ћете уклопити два Ракочевића у тим. :)

    Trebaće nam 3 lopte ;-))))))

    Inače, meni dobro radi link, nemam duplikate.

  19. Људи, шта да се ради, Филип је цена коју плаћамо за овај тим.

    Stivene, sada je samo 1 od te dvojice među seniorima - Ivan Smiljanić. Stavili su ga među krila, ali može da igra i dvojku. On je ako se ne varam bio najbolji strelac Radničkog FMP prošle godine.

    Аха, то је тај што је разбијао у прошлој сезони. Мислим да су Милутиновић, Симоновић и он довољни на тројци.

    Evo ga trenutni seniorski sastav:

    http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/team

    Како добро изгледа кад видим овако послагане. Ово је одличан тим, са добром клупом... Тешко ми да поверујем :)

    Сте видели ово за Александрова?
    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=12&nav_id=634309
    Белгија...

    Чуо сам причу да је неки доктор, тек након што су му пар пута оперисали колено, провалио да има неку бактерију у колену (!) и да су му без потребе отварали колено толико пута. Друг ме није слагао, е сад не знам да ли су њега, пошто ми је прича помало невероватна.

  20. Slično se dešava i Micovu... Moguće je, nažalost.
    Aleksandrov najveći talenat 1987. godišta, daleko ispred Tea, Tepića, Dašića, Dragovića...
    Jbg, to je neprocenjiv gubitak za srpsku košarku.

    Tubak će da mu bude saigrač. Izgleda da ni Pešić ništa nije mogao da napravi od Tubaka.

    Ma dobar je tim. Nadam se samo da neće "Čiča" da bude ta bomba! Mada, ako je u formi, i ako se podredi kolektivu...