КК Црвена звезда

  1. :) Nije, nije...decko ima neke informacije iznutra, ako me razumes.. :D

  2. Каква је ложана био блоодс мајко мила :)
    Ако је то тачно реци му да има пиво од мене :)

  3. Отиш'о Човић а Бога ми и Лешић! :)
    Вечерас или сутра ново појачање. Мњах :*

  4. To! Osvajamo Evroligu! I u NBA ce da nas ubace!

  5. Престани бити циничан ја ти говорим та је било и шта ће бити.

  6. Отиш'о Човић

    Сад можда и можемо да парирамо партизану...

  7. А долази нам вечерас бек, или Ракоч или Амер неки.

  8. оће курац Ракочевић... Тај да је хтео да дође у Звезу дошао би још пре две сезоне.... И сад ће опет у последњем тренутку да нас испали и оде у неки Азовмаш, Уникс или тако негде...

  9. Ракоч или Амер, то су два решења на позицији бека. Траже слична примања па ће видјети ко први прихвати :Р

  10. Човић није отиш'о нигде!

  11. Иде негдје у Белгију, све завршено само да се озваничи :)

  12. Што је онда данас тренирао са нашима у кошутњаку?

  13. Pustite te sportalske preliminarne informacije. Šta bude, biće i mi se tu ništa ne pitamo. Mi smo tu da trošimo živce i pare dok se oni zajebavaju.

  14. ИЗМЕЂУ 2 И 3 ДАНАС НОВО ПОЈАЧАЊЕ ОД ДВА ПЛАНИРАНА.

  15. Devetare, da ne bude da lazem u vezi Rakocevica...nije bilo onaj dan, ali evo danas je... :)

    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=09&nav_id=633554

  16. Иде бвдлга! :)))))))))

  17. Пази петорке
    Сефан Марковић - Плеј
    Игор Ракочевић - Двојка
    -Појачање на 3 и Симончевић-
    Савовић
    Браун

  18. Mora još jedna dobra petica da se dovede (ja nepopravljivi optimista već računam na Stefana kao sigurnog), jer je P.Popović skinut sa spiska igrača na zvaničnom sajtu.
    Mada čak i da se to sa peticom ne desi (igraće Uroš Nikolić nadam se u pretprošlogodišnjoj formi), plej MORA da se dovede. Kamo sreće da Cvele bude drugi plej, ali to je već moja fantazija (mada ni Filip nije toliko loš koliko ga pojedini navijači pljuju).

  19. Чекај, бре! Одакле вам паре за Марковића? :)