КК Црвена звезда

  1. Људи моји, какав Стефан Марковић да вам дође? Лик је стартер у Валенсији, има минутажу, има плату, не треба му ништа од тога....
    Брате Резервор, заборавио си Лабовића из те генерације, исто је ужасно много обећавао у млађим селекцијама....

  2. Nisam ga zaboravio, nego je dečko sam kriv jer je kako sam čuo lenčuga po pitanju treninga. Teodosić je tu najviše odskočio, a nije bio ni u 5 najtalentovanijih, po procenama.

    Po toj logici za Stefana, mogao je i Rakoč da uzme veću lovu pa je ipak došao. Kažem, uzdam se u njegovu (Stefanovu) navijačku pripadnost (Kecman se na pr. oglušio o istu, pa napravio sigurno bolju karijeru nego da je došao u Zvezdu).

  3. Kako sam se jebeno obradovao kad sam čuo da je Rakočević ipak potpisao! Jaooo, kako mi je drago! Ove sezone lagano se odvaja za sezonsku i nagovorim taman još bar 2-3 ortaka da uz mene i još jednog idemo stalno i divota. :D Zna li iko da li je možda Dimić prekomandovan u prvi tim, pošto se, bar kad sam ga ja gledao, dosta dobro pokazao u Radničkom FMP? A ko je to spominjao Stefana Markovića? Pa o'kle nama pare za njega?

  4. Ал' Ракочевић је пред пензијом, А Стефану тек предстоји 10ак добрих година.... :-)
    А и мислим да ћете морати одвојити и за откуп уговора јер му тек догодине истиче.... А и не треба вам искрено још један плеј Марковићевог калибра, имате Цвелета, Ракочевић може покрити кеца ако затреба, а и део минутаже ће морати ићи и филипу Човићу.... Долазак Марковића би потпуно угушио минутажу Цвелета....

    Ал' каква штета за ту генерацију '87, била је боља од шпанске '80-'81.... А и према Лабовићу се Човић лоше понео....

  5. Slazem se sa Diperom,jos jedan plej bi bio prekobrojan,
    Dovoljan je Cvele,treba i on da dobije minutazu malo

  6. Ako ostane ovaj sastav, prvog pleja će da igra Vuk Radivojević (nažalost, jer meni bi igrao Cvele) iako je na zvaničnom sajtu metnut među bekove.

  7. Koliko sam ja procitao negde, Markovic je raskinuo ugovor sa Valensijom, a cak mislim da sam i kacio taj link negde...

    Evo, pise u linku da jeste...A sto se tice para, svi pitaju odakle nam za Rakocevica i njega, a niko ne pita za ovog Brauna?Covek je jedan od najboljih crnaca koji su dosli kod nas, sa platom od 400 hiljada na godisnjem nivou... Poenta je da para ima, nije Covic lud, i spreman je da pljune, kao sto je pljunuo za Amera...
    http://www.kosarka24.com/vesti/1a-liga-srbije/vesti/10703-stefan-markovi-na-pragu-crvene-zvezde

  8. Realno i mi navijači smo nenormalni sa očekivanjima. Dovedeni Simonović, Savović, Mitrović, Rakočević i Braun, i malo nam je!!!
    A iskreno bismo svi bili presrećni i da je doveden samo Rakoč...
    Ljudi, i da ne bude više nijednog pojačanja mi smo ozbiljan tim, koji će svakako da bude jedan od najjačih u Jadranskij ligi, a ove godine je najvažnije biti u prva 2 tima te lige.
    Osim ako ne osvojim Evrokup što ni ja nisam dovoljan optimista da poverujem u to.

  9. Марковић на сајту Еуробаскета још увек задужује Валенсијин дрес са бројем 4, а и Блицовим писанијама не верујем....
    Нису проблем играчи, исто тако и Партизановци још чекају појачања, Раднички се добро појачао, а оба тима имају далеко боље тренере од Лазића.... То је проблем.... Кари је могао са екипом пуном балвана да дође до финала наше лиге, а и у Јадранској да добро заигра кад је отишао Адам ,,не играм одбрану и једну утакмицу дам 2 другу 20 поена'' Морисон....
    Цибона и Цедевита ће бити највећи ривали нашим тимовима, Мађари и БЈРМ-овци ће служити за кош разлику, осим ако се добро не појачају, Словенци ће бити го курац јер су и Олимпија и Крка у лошем финансијском стању, а Босанци ће бити стандардни.... Можда Будућност нешто уради исто....
    Премда не навијам ни за један наш тим у кошарци, волео бих да се и Звезда и Партизан и Раднички нађу на Ф4, а колико је то реално видећемо након 10ак кола....

  10. Sad kada je došao još jedan Amer, ne bi me iznenadilo ni da je "bomba" koja se čeka Miličić...A u najmanju ruku Stefan Marković.

  11. Ма биће добро :)
    Какав Миличић доже :)) треба нам плеј.

  12. Ja mislim da će doći Marković, ili čak možda Kešelj. Mada ovaj Amer igra na njegovoj poziciji. Da dođe Miličić bilo bi mi žao što ne igramo Evroligu... Pitanje je, odakle pare, ali koga briga

  13. Густи, паре нису проблем :))
    Газда је рекао, ето у толиким смо проблемима да чак размишљам за плеја да добедем белца :)))
    Па ако остане пара причаћемо о кешељу :)
    Мада нама треба добар центар и добар плеј. И ОТЈЕРАТИ ТАИНОГ СИНА!

  14. И ОТЈЕРАТИ ТАИНОГ СИНА!

    Potpisao novi trogodišnji ugovor. Gde će sad dide kad ima malo dete :D Valjda će igrati po minut, dva. Nadam se. Mislim da ćemo biti baš jaki ove sezone, samo ostaje da sačekamo početak

  15. Зато нам треба плеј, да татин син нема мјеста поред вучине, цвелета и плеја.
    Еуро куп је нааааааааш, пуши гааааа :неки ривал: лолоо
    једва чекам српску лигу, куп кораћа, евро куп, аба лигу и не толико јер нема навијача :) али биће добро ооо

  16. Misliš da Čova neće uraditi nešto sa navijačima u jadranskog? Ne znam kakav je taj evrokup, ali kontam da ćemo biti do jaja tamo

  17. Брате нажалост вође су нам обични плаћеници, тако да :) све је могуће.
    Ма биће нешто од тога, сви ће бити у дворани али неће ићи са заставама и тим курцима :)

  18. Sećaš se poslednje utakmice finala prvenstva u Železniku. Kao da je birao ko će doći. Ali i da ne bude toga, biće po 2,3 hiljade svaki put, sigurno. Važno da mi imamo ozbiljan tim, nemamo dugove i imamo para :D

  19. Dobro je što se zvezda pojačava konačno će derbi biti zanimljiv nego okle bre vama para

  20. Човић отписао путем политике :)))
    Способан човјек.
    Брате, наша лига је сад 2 најјача лига европе :)
    Само шпанци евентуално да су јачи, ту смо негдје са литванцима.
    Јеби не вади :РР!!!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.