КК Црвена звезда

  1. Хахаха, па то је сваки играч "на позицији црнца" у Партизану изјављивао. Сви су они помало тупави и понесе их атмосфера, али кад им менаџер "објасни" неке ствари лако се попишмане...

  2. Зато и кажем да то узимам са резервом... великом дозом.

  3. @YouCantHandleTheTrut

    "на позицији црнца"

    To bi morao da definišeš, od mene imaš avansno plus.

  4. To bi morao da definišeš, od mene imaš avansno plus. (2)

  5. Код Гробара на трибини се прича да је Дуле то једном рекао на Конференцији за штампу. Сад да л' је урбана легенда то не знам. А за дефиницију ми не иде да смислим нешто занимљиво. Ако неко мож' да формулише, добродошао је...

  6. Јесте, Дуле је то рекао.

  7. Кажу људи да је тако, али мени сумњиво било кад сам на неком хрватском фудбалском форуму видео тај израз... Сад претпостављам да нема шансе да се нађе такво што на нету, али ако имаш неки линк шибни...

  8. Dzankee

    Јесте, Дуле је то рекао.

    Ako je ovo istina, ne mili mi se da definišem ;-))))))
    Šalim se. Neka ti se krčka malo, pa definiši kasnije, ovako bih se osećao kao plagijator.

  9. U zvezdi izgleda jebe lud zbunjenog,postavljen je novi trener,traži se ostavka Pavlovića....

  10. Zar jos postojimo u tom sportu? Eh, tuga, zna li neko gde mogu da pratim utakmice?

  11. otiš'o i strahinja...

  12. Напред ПАРТИЗАН!

  13. IŠ PIČKO LOLOLOOLO

  14. Значи ако Звезда буде у првих 4 у нашој лиги, не испадају из НЛБ?

  15. Џанки, да. Првих 4 из наше лиге уду у НЛБ.

  16. Ако плати рекет НЛБ-у онда може да учествује. Прве три имају обезбеђено учешће, а четврти ако плати.

  17. Uuuu do jaja, znaci Zvezda ima da se pomuci...

  18. Чекај, Пеки, није баш тако. Словенија, Србија и Хрватска имају загарантована два места. Након тога још два места добијају земље које имају најбољи коефицијент у претходној сезони. То ће бити Словенија и Србија. Четврто место добија само земља која има најбољи коефицијент у претходне две сезоне, а то је Словенија. Тако се добија ова листа:
    Словенија 4
    Србија 3
    Хрватска 2
    БиХ 1
    Црна Гора 1

    Остала три места се попуњавају уајлд-кардом. Пошто је Нимбурк одустао ове године може више земаља то да добије, па 4. из нашег првенства има прилику да купи исти. То је доста пара и за Раднички и за Звезду, па је врло битно ко ће бити трећи на крају.

  19. А тачно је да Макаби долази у НЛБ?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.