КК Црвена звезда

  1. Царино, како те не мрзи да куцаш кад нико неће прочитати? Боље да си за то време издрко курац, било би ти лепше.

  2. Ако је то било упућено мени, и ако није, могу ти рећи да редовно дркам, јебига имам пасворде за бразерс и паниш тјуб и дркам га баш онако у хадеу, тако да не мораш да се бринеш када ћу то радити, а и да сам написао дупло већи пост написао бих много мање глупости него што ти кажеш у две реченице.

  3. Дај пасворде, немој да си стипса.

  4. Ocu i ja pasvorde :D

  5. Делимично сте сви у праву.... Чак је и брат Бачје у праву, јер свидело вам се то или не, Ракочевић јесте егоистичан играч и алавштина јер постоји разлог зашто он никада није играо у ЦСКА, Панатинаикосу, Барселони, Макабију и Олимпијакосу.... А и када је прешао у екипу која је реално нишанила титулу користио се у ротацији и као измена (Монтепаски).... Али исто тако, Ракочевић је, уз Савовића, најбољи играч екипе и наравно да ће узимати шутеве, поготово јер се у обзир мора узети да је најбољи тројкаш код вас у екипи....
    Исто тако, изгубили сте свега 3 разлике од најбољег тима у Јадранској лиги и још приде у гостима, тако да нема разлога да будете незадовољни.... Али и мени је криво јер је могао тим из Србије да се реално бори за то прво место, а онда би било идеално нпр. да Партизановци узму титулу на Ф4 па да имамо 2 тима са лиценцом за Евролигу и да баталимо Јадранску лигу онда....
    Што се тиче саме утакмице, лоша одбрана је опет пресудила, а и жалити се на судије, што видим да су неки радили, у мечу где је Игокеа имала једно пет, шест личних грешака више је смешно.... За нешто више одбрана се мора подићи барем за два нивоа.... Кари би са оваквим тимом био лагано први....

  6. Баш ме занима какву ће казну да добије сељачина...

  7. A stariji Dodik izjavio: "Dobro je, prvi smo, partizan će u evroligu". Što znači da će da ih puste ako recimo budu igrali u finalu f4.

  8. Можда ће да нам уступе место к'о што је вама уступио Широки за Еврокуп.

  9. Наравно да ће да их пусте.

  10. А што их не би пустили ако већ имају загарантовану ЕЛ? А можда Партизан буде и други па буде исти курац.... Уосталом, неће вам Игокеа бити крива ако изгубите од Партизана у полуфиналу Ф4 (а готово сигурно ћете ви и они играти)....

  11. А што нас не би пустили, ипак су они наши и ми њихови.

  12. Diper, nikako da provalim za koga ti navijaš...

  13. Изгледа да је локалпатриота лол

  14. Додик је гробош, пустиће их сигурно.

  15. YeahBatch
    Додик је гробош, пустиће их сигурно.

    Jes, ko sto nas je pustio u prvoj tekmi u Laktasima.
    A i opste je poznato da Partizan ne bi bio to sto jeste, i ne bi osvojio sve ono da nas nisu pustali treneri redom. Cak se i Barcin trener plasio gepekovanja.. Obradovic je grobarcina pa nas pustao svaki put.. CSKA nas je pustao jer smo bratski klubovi. Real Madrid nas je pustio jer smo pobedili Barcu.. Lolololo

    Jel vi to vec spremate alibi za ovaj "prejeben tim" ?

  16. Diper navija za zvezdu al ne za čovićevu zvezdu čini mi se da je to napisao kad je čoki došo nek me ispravi ako sam nešto pobrko

  17. dusan1001
    Diper navija za zvezdu al ne za čovićevu zvezdu čini mi se da je to napisao kad je čoki došo nek me ispravi ako sam nešto pobrko

    Управо.... Јесам и ја у почетку мислио да Ћорави заправо хоће да помогне, али онда се десио низ ствари који ме је потпуно разуверио.... Али макар навијам за наше тимове да ураде што више у Европи и у шампионатима.... Највише бих волео да ви и Партизан одете у Евролигу, а Раднички у квалификације за исту, зато ми је криво што сте изгубили од Игокее, а кад видех ову сељачину онда ми је још више криво....

  18. Valjda nije presudno ko je glavni i ko su igraci, jebes mu sve. Navija se za ime, grb, boje i neku tradiciju, igraci dolaze i prolaze, igraju dobro ili lose, a o upravi da ne pricam koliko me zabole za svakog od njih, radio kako treba ili ne...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.