КК Црвена звезда

  1. Valjda nije presudno ko je glavni i ko su igraci, jebes mu sve. Navija se za ime, grb, boje..

    Zato njegova odluka i jeste na mestu, i skidam kapu Dipperu za ovo.

  2. Тачно тако, навија се за име и за грб, а као што Ћорави рече....
    http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:356467-Covic-KK-Crvena-zvezda-Beograd-nije-clan-SD-Crvena-zvezda

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bs/d/d0/KK_Crvena_zvezda.jpg
    И видиш ову звездицу изнад грба брате Севасе? Е то је прави грб, и кад се она врати, ја ћу опет да навијам за Звезду, а не за Звезду Београд јер ја према овом тиму једноставно не осећам никакву приврженост.... Нисам кидао живце и ишао на утакмице кад је Увалин био тренер и кад се борило за опстанак да би Ћорави сада од Звезде правио спрдњу и себи машину за прање пара.... Уосталом, ако је један Зоран Радовић могао ово да каже, зашто не бих и ја?

  3. Da, kkCZBG nije član SD-a, nego je ćerka firma kkCZ koji je član SD-a.

  4. Mnogi veliki klubovi su cesto menjali vlasnike, boje, pa i grbove
    no, dobro, delimicno razumem tvoju odluku

  5. Такое, као нпр. ФМП.

  6. Је л' се сећате Киндера, Скаволинија или Армани џинса?

  7. Kinder vise ne postoji. Ni skavolini.
    Jel se secas KK bosne?

  8. Постоје, са промењеним именима и по неколико сезона у другој лиги, сад су у првој опет.
    Сећам се. :)
    А је л' се сећаш какви су то великани били?

  9. Cek ti mislis da je Skavolini sada Armani dzins?

  10. Opet došli dušebrižnici na našu temu?
    Sve sami legalisti.
    Da se osvrnem na subotnji poraz. Nisam u fazonu da tetošem nekoga samo zato što nam je najbolji igrač. Rakoč definitivno igra odličnu sezonu, ali treba ga iskritikovati kada to zasluži. Za subotnji poraz glavni krivac je on. Nismo imali previše šansi da uhvatimo priključak, a da pobedimo još manje. Ipak svaki put kada smo bili nadomak toga, po pravilu je Rakočević ili bacio pogrešan (najčešće i preuranjen) pas, ili isilovao šut, a jednom se čak ukucao u reket u dva njihova igrača i nije znao šta bi onda...
    Sezona se svela na 1 utakmicu, a to je Zvezda-Partizan u polufinalu fajnal 4.
    Nije tako moralo da bude, ali kad već jeste, onda to mora i da se dobije, i izbori EL.
    Nadam se da ćemo tako po drugi put ove sezone utišati ove koji su se ponovo rasprdeli, posle 1 dobijene utakmice.
    Naš najveći problem trenutno ostaje pozicija 3 jer je Skot potpuno van ritma, a Simonović (malopre ga videh na ulici, i deluje potpuno bezbrižno) ne može da se sastavi od početka sezone. U Laktašima je čak najbolje išlo kada smo igrali sa niskom trojkom (Lazićem).
    Svaka čast i Divcu što je Mitrovića bacio u vatru ponovo kada se lomilo, a Luki svaka čast na mudima, i iskorišćenoj prilici.
    Izgubili smo dve u nizu, smeši se i treća, ali ne sumnjam da će biti dobro kada bude bilo najvažnije.
    Živi bili pa videli.

  11. Sezona se svela na 1 utakmicu, a to je Zvezda-Partizan u polufinalu fajnal 4.
    Nije tako moralo da bude, ali kad već jeste, onda to mora i da se dobije, i izbori EL.

    Moje misljenje je da ste tu favoriti. Partizan lose igra protiv izrazito napadackih ekipa, al dobro, ima vremena do tad da se popravimo, a i vi bogme da popustite..

  12. Slažem se da je Zvezda favorit, na žalost samo blagi, i lagao bih kada bih rekao da i sada bezbrižno čekam rasplet i kraj sezone, a pogotovo tu utakmicu.

  13. Cek ti mislis da je Skavolini sada Armani dzins?

    Јок бре, сад се зову Викториа Либертас Песаро, вратили се у СериуА, ал су последњи и опет ће да испадну, а са Киндером не знам шта је, мењали су име, сад су Виртус Палаканестро Болоња ваљда. Фортитудо се исто распао, не знам где су сад.

  14. i lagao bih kada bih rekao da i sada bezbrižno čekam rasplet i kraj sezone,

    Ja sam do pre dva kola čekao komotno rasplet sezone...sad sam malo pustio u gaće... (da se tako duhovito izrazim), ali me nekako teši da smo i prošli put imali dva poraza i nastavili da gazimo (E.kup i jedna Aba porazi, kao i sad), pa se uzdam u naše pulene :)
    Brine me Skot, oduševio me protiv partizana, a posle kao da stade...
    Nadam se da je Bg domaćin F4.

  15. Lolo, mladji dodik je cigos.
    http://www.mozzartsport.com/vesti/dodik-ponudio-ostavku-reagovao-sam-u-afektu-a-svi-znaju-da-sam-zvezdas-video

    Da li ce onda da puste parizan ili zvezdu? Hmm :)

    Elem, sto se tice tog F4, mislim da ce ABA (odnosno ustase koji njom upravljaju), tu da umesaju prste. Mislim da ce se Cedevita nagura na F4 i da ce se njima dati domacinstvo.. Ili jos gore, da na F4 budu Igokea i 3 tima iz SRB,a oni stave odrzavanje u Zagrebu..

  16. Ne navija on za Partizan, lepi Boki ga nater'o!

  17. А да л' ће смети да писне и да л' се он уопште пита нешто поред власника клуба Милорада? :)

  18. Vidim da sam "promašio temu". Ja sam skontao da se odnosi na MiloSMrada (prevideo - mladji).
    EDIT: Goran Dodik (izmišljena izjava): Zvezdaš sam...ali ovo je FMP!

  19. Само напад да буде бољи и да не пада концентрација у задњим секундама одбране и добијамо!

  20. Не стиче се утисак о некој важној утакмици, али тим боље по нас. Чак и ако изгубимо постоје шансе да прођемо, али ако победимо, све је у нашим рукама. Биће довољне победе против Уникса и Улма у Пиониру.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.