КК Црвена звезда

  1. Како бих тукао оног Нелсона, јооој. Говно једно неспособно.

  2. скот, за 20 минута игре, имао два дефанзивна скока, један шут за два омашен, два омашена за три, две асистенције. индекс корисности 1! који је њему курац, не бих знао, очајан је. можда му недостаје крагујевац, па ће бити бољи у купу овде, лоло.
    http://www.abaliga.com/game/129/Crvena_zvezda_Telekom-MZT_Skopje_Aerodrom#statistic_FullStatistic
    ево је статистика, овде сам наш'о.

  3. И Скоту бих ноге пребио.

  4. Ne radi sat, celu utakmicu je kasnio, debili, ne znaju ni sat da postave. Bila je situacija gde sudije nisu priznale koš jer je isteklo vreme, kod njih pisalo još 4 sekunde, kad je njihov trener dobio tehničku, kao da je gledao ovaj prenos... ;)
    Ista situacija kao i to...

  5. Потез утакмице је Лазићево обарање Бекјарева, умро сам. :Д

  6. Како бих тукао оног Нелсона, јооој. Говно једно неспособно.

    И Скоту бих ноге пребио.

    Невера.
    Скот нема самопоуздања, не одлучује се на продор, не шутира...не знам чему то, ни Савовић не може да погоди у последње 2-3 текме вола у дупе па и даље покушава. Ако те неће у нападу, онда то треба да надоместиш бољом игром у одбрани, јер је то само ствар воље, а Скот је и у тој сфери танак. Не знам који му је. Добра игра скроз.

  7. Добра кошарка је била против МЗТ-а, барем оно мало што сам ја ухватио.... Мораће вас једном те тројке почети.... Ако да Бог, биће то одмах против УНИКС-а....

  8. ПОПУШИЛИ ФРАЊЕВЦИ ОПАААААААА

  9. Ако Бог да да ови наши не засеру као што умеју, да узмемо тај КРК после сто година.

  10. А курац, ово је била АБА лига. Нема везе, пишај по гробарима!

  11. http://www.telegraf.rs/sport/519709-mancineli-u-kantuu-keselja-opet-sele-u-zvezdu
    Ево је та прекопотребна тројка. Уф кад би дошао!

  12. Најбоље би било сада да вас појача, таман да се разигра пред Еуробаскет.... Али мене и даље интересује, зашто Милутиновић није у тиму поред оволиких проблема на крилу? Лик је био код Дуде на ширем списку и добро је играо прошле сезоне....

  13. Da li neko ima ili zna nekog ko ima kartu viska za veceras? Ako postoji takav co'ek, neka mi se javi na pvt do 5!

  14. JEBAĆEMO UNIKSEEE!!! OPAAA

  15. Ово је смешно.

  16. Имамо среће што још држимо прикључак, с' обзиром да је Уникс много доминантнији у скоку.

  17. Правићемо ми Филипа Човића од блата...

  18. Радивојевић кад не би направио неку глупу грешку уср'о би се.

  19. Сами себе усеремо. Ако смањимо грешке на минимум у другом полувремену, можемо да добијемо ове сигурно! Само без срања, падања, клизања, машења зицера и ту је победа! Јебеш разлику, дај да победимо и са пола коша!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.