КК Црвена звезда

  1. Не знам да ли је истина, али у сваком случају би било повољно по Звезду да се тако нешто деси.

  2. Istina je da trenutno ni u Laktašima, ni u Banja Luci nema sale koja odgovara EL standardima ali Dodik će da da pare, nije to veliki problem za njega.

  3. Ако одустане Игокеа, сигурно је да уместо ње неће ићи Звезда. Колико сам ја чуо, Игокеа има прво да бира коме ће да уступи место. То ће свакако бити њихова филијала Партизан. Уколико им из АБА лиге то не дозволе, пустиће Цедевиту јер је председник лиге Хрват.

  4. Jeste vi normalni da Igokea odustane ? pa Dodo jedva dočekao da skuplja pare i glasove na osnovu basketa :D

  5. А који ћемо ми курац у Евролиги? Хоће ли од ове екипе остати и пола? Ако одемо у Евролигу трпаће нас горе него икад.

  6. А ти мислиш да се тим за Евролигу може направити преко ноћи?

  7. Jebač, ni sa kim se još na ovom sajtu nisam svađao, ali moram da ti kažem da mi tvoji postovi mnogo idu na kurac, tebi bre stalno nešto ne valja. Pa šta ti misliš, da su oni toliki retardi pa da neće da se pojačaju za Evroligu, a i ove godine je u Evroligi bilo ekipa slabijih od nas, u ABA ligi smo najkvalitetniji tim... Umesto Igokee idu Hrvati, eventualno Olimpija. Pitaš koji ćemo kurac u Evroligu, pa ja sanjam dan kad će ta Zvezda da igra i Evroligu i LŠ u fudbalu, a još kad bi se plasirali u drugu fazu ja bi svršio...

  8. Ako Igokea odustane onda ovi iz ABA lige (čitaj Hrvati) odlučuju o tome ko ide u EL.

  9. Свеједно, мислим да Звезда не зависи од тога да ли ће Игокеа одустати. Сматрам да имају довољно квалитетан тим да на нормалан начин изборе пласман у Евролигу.

  10. pa ja sanjam dan kad će ta Zvezda da igra i Evroligu i LŠ u fudbalu, a još kad bi se plasirali u drugu fazu ja bi svršio...

    Iskreno, slažem se sa dzoni auditoreom za ovo... Ono iznad, manje više...
    Nego, evo ja na primer, 1994. rođen, i šta pamtim da je Zvezda uradila za mog dosadašnjeg života...ništa, sem što se Džaja i Čović tukli... Gledao sam i LŠ i LE (kup Uefa tad bio), još čuvam karte (čuvam sve karte Zvezdine što sam bio), al pošteno, svršio bi kad bi prošli u drugi krug, bilo fudbal bilo košarka...

  11. Шта је са овим чамугама који курац? Ако неће да играју да их лепо продамо у Ариље да беру памук, за боље нису.

  12. Нисам пратио нове вести, које чамуге неће да играју и за кога?

  13. Е фала Богу, бар једна добра ствар од овог Нелсона...

  14. И то га укењало лол

  15. Нема, ако Ракоча не сере шут, немамо чему да се надамо. Нисам гледао друго полувреме, видим да је у првом дао 19 поена.

  16. Nisu nešto potezali drugo poluvrijeme, vidjelo se to. Pobjeda upisana, idemo dalje. Treba bataliti ovaj evrokup i koncentrisati se na aba ligu, pa dogodine uz koje pojačanje probati što dalje u evroligi...

  17. ја гледао целу, и баш хтео да питам неког овде:
    који је био индекс корисности скота? уопште, индекс корисности свих играча на позицији 3? нисам гледао са тог аспекта, како је комплетна "тројка" одиграла, ал' имам утисак да су били очајни сви.
    фантастично прво полувреме, нарочито друга четвртина, очекивано да у другом спусте гас и чувају се, и да шут мало стане ал' да га спусте толико да дају једва 27 поена, то ми се не допада. фино што је цветковићу дао мало више времена, имам утисак да се овај одужио са својих 5-6 асистенција и толико скокова (не знам какав је био са поенима).

  18. ал' да га спусте толико да дају једва 27 поена, то ми се не допада.

    Pa dobro, pretjerali su s popuštanjem gasa, pokušali na leru. :)

    Ne znam indeks korisnosti, ali ovaj Skot je svaku utakmicu sve gori i gori. Na početku sezone me oduševljavao, ne znam koji mu je kurac sad...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.