КК Црвена звезда

  1. Da zlo bude veće Zvezda je bolja od ovih

  2. блажич говно превелико од играча немојмо се зајебавати

  3. Pa dobro, samo se naguzite sada

  4. zvezda ide na plus 10 u trećoj četvrtini n kraju dobija sa jednim košem razlike, pazite šta sam rekao

  5. Bjelica najgori igrac u povijesti

  6. tragedija od igre kreacija igre -2

  7. ovo je ono što sam očekivao od zvezde ove sezone. otprilike

  8. prošao pored arene 5 i nešto besnog kera nema, dva pandura, mislim da su publika hologrami

  9. Добија Звезда ово, само Симон да се распуца. Није Басконија добро играла колико је Звезда била лоша.

  10. Добија Звезда ово, само Симон да се распуца. Није Басконија добро играла колико је Звезда била лоша.

    Upravo ovo, baskonija čak i ispod očekivanog nivoa sem blažića što se malo raspuco ono na početku. Samo zvezda mnogo sere, moraju da se razigraju sad više,.. sve utakmice su se razigravali u drugoj, odnosno trećoj, četrvritni

  11. Simoneee, ne gledaj me tako - neee, oči boje prevare kad gledaju me topim se

  12. Eee sad je simon namjestio ruku

  13. Baš baš loše suđenje... pa da su protiv lejkersa, poštenije bi ovo sudili jebo te

  14. Kako vas odraše ovi amateri Baskonija??

  15. ovi amateri Baskonija??

    Ja se nadam da troluješ brate

    EDIT: U svakom slučaju solidna treća četvrtina i početak četvrte ali se previše žurilo zadnjih 15 mnuta, kao da nije četvrt sata nego četvrt minuta do kraja...

  16. Vrapče Malo
    Kako vas odraše ovi amateri Baskonija??

    Ех, како! Недостајао Реброн. Баш нашао Бранчило кад да га води на курве. :(

  17. Nije ga Čović bio dovoljno.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.