КК Црвена звезда

  1. Kakav skok moga brata Branka, u top 5 poteza kola sig

  2. O fala kurcu upisa se

  3. Kako ne misle ponekad, pa pusti ga neka ide sam na polaganje u pičku materinu.

  4. O fala kurcu upisa se

    Jović? Ako za njega pitaš, on meč završava sa 9 (slovima: devet) poena. poyy

  5. Brate, el ovaj Mitrović vidi koš, obruče, tablu i to, kakvi su ovo pokušaji dodavanja kroz inventar

  6. Ma Jović, verovatno nije baš dobro ni po samopuozdanje kad igra dva puna meča bez poena, a nije baš da ne šutira.

  7. Otvorena trojka - najteži šut u košarci

  8. ahah i ja se uvijek davim na reklamu kad puste tu verziju

  9. Haha tako je, sudija!

  10. Ahahahahahahah SIIIIIMOOOOOOOOOOOON jebote kao Tim Dankan

  11. Koliko ga kenja, hahahah, ako, samo neka ga kenja.

    Volters sa solidnijom minutažom pokazuje već nešto.

  12. Volters je previše bijel za naše uslove. Mora se većom minutažom istjerati bijelac iz njega pa će onda početi solidno da jebe... mada i dalje mi nekako tromo djeluje u šutu

  13. Inače kad smo kod sporog... šta bi sa Džefersonom? Pričalo se da ga dovodite a on ono što sam gledao mi djeluje kao vrhuski atleta ali nerealno spor u šutu opet... mada mislim da je pod obručom mnogo opsan

  14. Ali tehnika mu je vrhunska, dobar ulaz, mada tukao bih ga mokrim novinama zbog ovih gluposti koje zna da napravi, ali bar pokazuje da može da bude koristan.

    Ajmo bre budite se jebemumater

  15. Ma bravo Laziću majstore

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.