КК Црвена звезда

  1. Da teramo jovića u barsu dok je vreme, ovakvog ga neće ni kk tamiš xd

  2. Ali dobro, mala kriza, počeće on opet da jebe.

  3. Ma dobro, igra on dobru odbranu, lepo razigrava, ali moraće nekad da ubaci nešto. Valjda.

  4. Danga Danga Danga sve mi Danga kad vidim te

  5. ahahaha sad naleteh na prenos na sport klubu šta je ovo nema 400 gledalaca

  6. To je Kazanj druškane tamo minus 309

  7. U Kazanju je hokej mnogo popularniji od košarke isto koliko mi se čini (kao i generalno u Rusiji). Tamo im je AK Bars klub dobri su dosta u KHL-u

  8. A i u toku je ovo evropsko prvenstvo u šahu u Srbiji, imaju tim koji učestvuje pa su verovatno navijači masovno pohrlili u Novi Sad da bodre svoje miljenike.

  9. Kako stoji SNS u šahu danas? :)

  10. Pa da, to nijesam ni pominja jer se podrazumjeva

  11. Video sam neke vojnike na tribinama, klasičan vojni klub. Hala se zove Dvorana Sovjetske narodne armije.

  12. Pa bolje nego juče, što i nije tako teško pošto su juče izgubili 5-1 :) Ma dobiće danas, dosta su jači od protivnika, ali biće jebeno da se vrate u vrh posle onako ubedljivog poraza, naročito pošto ima samo 7 kola.

  13. ok ja sam samo mislio da to ima veze sa who the fuck are you

  14. Ma jok, malo interesovanje za EL ove godine, shvatili ljudi da uleb nije krovna košarkaška organizacija.

  15. Evroliga propo, u pravu je bio Bombas

  16. Bogami, sad verujem u pobedu.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.