КК Црвена звезда

  1. А колико им је пута ушао играч у рекет иза леђа и лагано поентирао, па ово је ружно...

  2. ала нас држи тео, ова друга била под чистим фаулом.

  3. Saće Oli da nas izjebe kao najgore kurve, jer neće dupadnu u lošu seriju od dva vezana poraza u EL.
    Al' koga boli kurac, da mi dobijemo Barsu i Unics i trebalo bi da nam šišti đoko.

    Žalgiris samo da se naloži sada da mogu da prođu dalje i da pojedu sva ova govna tipa Efes i Baskoniju.

    Fora, ovo sve ostalo govna, pošteno igra samo Švabo i Žalgiris jer i dalje mogu da prođu teoretski.

  4. Na kurac vas nabijem. Četres sekundi izdržite. Jebi Špancoa.

  5. овакав олимпијакос са оваквим спанулисом тренутно не може да нас изјебе па да смо без јовића, џенкинса и бранка лазића отприлике. и са митровићевих 40 минута.

  6. Oly ce da popusi kurac u sredu kad ih dobijemo rezultatom 43:39

  7. ПА ШТА ЈЕ ОВО КОЈИ КУРАЦ КРАСНИ СВЕ ВАМ ЈЕБЕМ У ПИЧКУ

  8. Jebem vam mater da vam jebem

  9. ПА ФАУЛ МАЈКЕ ИМ ГА НАБИЈЕМ ЗА 10 СЕКУНДИ ЈЕБЕНИХ НЕ МОГУ ДА НАПРАВЕ

  10. Ahahah klasičan PONAD

  11. Mrs bre ali ono bas mrs

  12. МРШ ЈЕБЕМ ВАМ МАТЕР РУСКУ! КАКВИ КОЊИ...

  13. Nadajte se. Govna ima da umru da nas dobiju. Šupčine. Kao i uvek. A i igramo u jebenoj Areni i govna naša od navijača ima da furaju bracku priču, kakav kurčevi domaći teren. Ima da se smore naši.

    JEBEM TI CSKA MATER U PIČKU

  14. Ako ovo nije namešteno, onda jbg...

  15. Nameštaljka jebena ceo život je nameštaljka. Svima iz CSKA osim Teu želim sve najgore u životu, a i sudijama koji nikad ne vide faul nad Teom na trojci,

  16. Ja sam budala sto nisam igrao protiv reala, cska i olimpijakosa, sta, bilo je realno.

  17. Sledeće kolo CSKA Darušafaka da vidimo na koji će nov komičan način da izgube hehe ova Evroliga ko neki sitkom

  18. PA KAKO JE MOGUCE DA SVI OD 4 DO 10 MESTA POBEDE JEBEM LI VAM BRE MAMU U USTA LAZOVSKU DA VAM JEBEM

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.