КК Црвена звезда

  1. Jebote ja ne mogu da verujem da je toliki debil.

  2. Sta je ovo jebemti nisam hteo da palim prvo poluvreme, mislio jebacemo ih komotno, kad ono dali smo 23 za poluvreme jebemti

  3. Gledaj ovog mitrovica

  4. Šta kenjate više za Mitrovića, kad cela ekipa igra kao go kurac od početka utakmice.

  5. Večeras. On igra uvek

  6. ceo Zvezdin sistem je pogrešan, kako zabodu ugovor propadnu napolju

  7. има ли ко крштен линк да одгледам последњих 5 минута? мада колико видим по текстуалном преносу на сајту - премртво је.

  8. Kakav skart smo uzeli od Galate!!! Eh da smo kupili Tajusa...

  9. Hahahaha sve ti jebem Volterse... Nabili mi pritisak idioti

  10. Bokte ovo je mucno gledati

  11. гудурићу треба налупати шамаре за ово додавање из скока, пет пута макар у последњих пет утакмица је овако јефтино дао лопту.

  12. Upishuljice jedne, čekate da vidite da li ćemo mi proći u finale pa da znate šta da vi onda radite.... ccccc

  13. Simonovic... kakvo precenjeno govno od igraca. Stoji sam kao duh i masi celu konstrukciju

  14. Coa jel gledaš ti utakmicu, pa jedino on ima muda da šutne

  15. Simonovic... kakvo precenjeno govno od igraca. Stoji sam kao duh i masi celu konstrukciju

    +1

  16. a dobar je simon, pa desi se da pogreši čovek, nemojte lupetati..

    u odbrani je posebno dobar

  17. све је то ок, шоми, најбољи наш играч вечерас, само кажем за то додавање из скока које сам приметио да форсира и губи брдо лопти тако.

    Nikolas.
    Simonovic... kakvo precenjeno govno od igraca. Stoji sam kao duh i masi celu konstrukciju

    па немој тако, пријатељу, ипак је то СИИИИИИМОООНООООВИИИИИИИЋ

  18. U dve najvažnije utakmice ove sezone, protiv olimpijakosa i ovo večeras, njegovi igrači su nas najviše trpali. Ali dobro, kažem i najboljima se desi, šta...

  19. Ušli smo u najlošiju formu u daleko najgrđem trenutku, onakvu Barsu bez Tomića bismo pobedili u bilo kom drugom trenutku u sezoni, ovu Budućnost neću ni da komentarišem.

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.