КК Црвена звезда

  1. Kakav skeč, spakovo je 30 onda galati u istanbulu

  2. Da, da... I to uz odlican procenat suta... 8/15, bacanja 8/8 ... :)

  3. Ма опуштено, освајамо ово.

  4. џејмс фелдин поврнуо курац и гледа миткета с презиром

  5. Mislim da su gonzo i fender nepravedno zapostavljeni

  6. A i o dobricu su se culi neljubazni komentari pa sam nekoga podsecao da je bio mvp super lige prosle sezone...secam se ko juce da je bilo

  7. Јбг, јебете ме цијело вече а фино сам признао да сам грешан. Де мало и остале критичаре, много вас је, не могу све сам да постигнем.

  8. а брате није фора да јебемо фендера јбг а гонза и жена јебе ха-ха-ха не треба му ова мука сад тако да сам си на овом свету јбг, по погрешном си срао, фелдин бог и батина

  9. не знам сувише нас сере шут рекао бих у ове две утакмице

    али рочести и лесор врте пик добар, фелдин је ђенка верзија 2.0 оно апгрејдован на максималу јбг, ако стварно дође дилан енис и попуни минуте на кецу-двојци комбиновано па јебемуматер али могли би до топ9 и ове сезоне џдд

  10. https://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=2113#post_3825527

    Добар Фелдин. Само нек настави да пара мрежицу.

    Mitke vise te treba jebati za ovo, mrzelo me da komentarisem, prekocio sam se nemoj ovo pisati jebeno

    Inace poruci svima da su se oni tripovali na jebenog Tompsona svi drkali kurac orangutan onaj sto nije mogao vola da ubode.

  11. Popustite Mitketa jbg
    Ti pičko drkaj Fendera pa nek te vija po Kg da te zakolje Mitke znas da ti nece nista xd

  12. Misko4Raznatovic Retweeted

    Dragan Jankovski‏
    @DraganJankovski
    Dec 7

    Ryan Thompson @RyT5 had 22 points, 7 assists, 3 rebounds, valuation 27 for @ratiopharmulm in @EuroCup game vs Asvel last night! @ismetakpinar followed with 8 points! #BeoBasket

    овај томпсон? хаха, па искрено се не сећам да је ико овде дркао курац на томпсона јебеног е сад не знам јбг.

  13. фендер ми извадио гркљан има годину дана већ да си ти жив и здрав батке

  14. Nek neko ovde nije poginuo od broda

  15. Ma nebitno je za kog igraca naveo sam eto njega. Al poenta je da uh Feldine samo paraj mrezicu ubije jednog malog virvirka sto deli koka kola

  16. Gonza jebe zena kazes xd

  17. Mislim da i ona vozi kad idu negde

  18. 12. kolo:
    Valensija - KK CZFMP jebemo- Španci, jeste u gostima, ali jebaćemo

    13. kolo
    Fener - KK CZFMP pušimo đokovića

    14. kolo
    KK CZFMP - Panata - Jebaćemo ih jer su Grci, jer su govna i jer će biti ljudi u Pioniru

    15. kolo:
    Milano - KK CZFMP - Jebemo, Žabari su to, a ide loženje nakon panate

    Nakon 15 kola imamo 7-8 i u drugih 15 se borimo za top9 EL. Šta kurac.

  19. ово што Шекспир каже!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.