КК Црвена звезда

  1. Protiv coravog se dize optuznica najverovatnije sledece nedelje. Napisana je i predata. Za sve pokradene pare, od vremena pa do sad. Ovaj put se nece izvuci, m6 ga pustio niz vodu.

  2. E ja ti verujem ovaj put, do sad nisi ama bas nista pogodio ali zakon verovatnoce kaze da od 104 nagadjanja bar jedno konacno mora da prodje tako da cu videti koja je kvota u meridijanu za dizanje optuznice protiv Nebojse Covica sl nedelje, vidimo se na Maldivima druze

  3. Cuo sam da mu mi5 jos uvek cuva ledja

  4. A ako zatreba tu je i M4

  5. шта ће нам сад ћоки кад имамо вучића хаха чему се надаш бомбаш

  6. Pa fkcz prosao grupu kkczfmp pobedio dve za redom pa mora da nadje nesto da kenja jbg ne moze obrnutu tabelu itd

  7. Чини се да је цело гробље мртво не видим их нешто дотукло их ово са поливањем туркеша кмее институција смо јбг

  8. А које мјесто они заузимају у Ципирипи купу?

  9. http://prntscr.com/hl67z9
    Па ево лепо пише да су на врху табеле као најбоља екипа не знам мислим ХА ХА ХА

  10. U pa fino stoje, izdrzace valjda jos ovih par utakmica na prvom mestu

  11. ма јамачно иду бар до фајнал фора јаки су ове године баш баш

  12. Уз мало среће могу и до финала. Мора се једном вратити за 2010.

  13. Pa upravo im se vraca xd

  14. Tolke pare pokrali ojadili drzavu banda zuta dosmanlijska doso djavo po svoje

  15. Можда не примећујете али председник Вучић шећер је навијач Звијезде па ће Човке добити помиловање од истог ХА ХА ХА

  16. Ovo je genijalno šta radi naš spasitelj Vučić.

    Podiže optužnice, sakuplja poene kod glasača, kasnije oslobodi sve jer su njegova ekipa i posle su čisti, ne mož dva puta da mu se sudi za isto.

    Vučko spasitelju, Čovke legendo!

  17. Aaahahah a vi se smejete bombašu i njegovim doušnicima nubine jedne aahahah

    Scouser
    E ja ti verujem ovaj put, do sad nisi ama bas nista pogodio ali zakon verovatnoce kaze da od 104 nagadjanja bar jedno konacno mora da prodje tako da cu videti koja je kvota u meridijanu za dizanje optuznice protiv Nebojse Covica sl nedelje, vidimo se na Maldivima druze

    https://rs.n1info.com/Picture/3978/jpeg/Dinar-novac.jpg

  18. Kako komentarisete spekulacije oko toga da je Enis od utorka igrac Crvene Zvezde?

  19. Ја не знам појма видим пише ваљда да је неки плејмејкер па не верујем да је лошији од радичевића ХД

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.