КК Црвена звезда

  1. Ја колико видим сви говоре да је ово Б О М Б А атомске природе па се ослањам на њихово мишљење пошто нисам гледао момка како игра

  2. Na dve ipo godine potpisao op op

  3. lol vidi ga sreder za siromasne, nisam odgledao ni sekund aba lige ove sezone i ne znam kako decko igra ali boja koze obecava srecan dilan svima koji slave

  4. Нама је уваљао 21 поен на почетку сезоне и то све на пролаз. Има страшан полазни корак. На шуту мора мало да поради, али ако је Дангуба успио да поправи механику, и овај ће коиспичке.

  5. Slauz ima cak i onaj beli pramen ko sroder haha ali je jaci od njega toliko da bi ga istukao vezanih ruku

  6. Шрудер на стероидима.

  7. haha pa zato sam rekao sruder zbog tog pramena, mislis da sam se odlucio za takvu usporednu zbog njegovog nacina igre? :D

    Нама је уваљао 21 поен

    lal, mojne da bude ono kao sa Onjilom u fudbalu, e vidi ovaj nam uvalio evro gol kida sig sig i onda istresu pola miliona iz budzeta za njega a sto se tice fudbalskog znanja jos gura kocku u krug dok mu balica curi niz usta nadam se da nije takva prica

  8. jao mitke kad kreneš ovako da fenderišeš, dodje mi da te šutnem u stomak tako mekanog

  9. Подућкај га, Шоми.

  10. Je l' samo meni Davidovac lici na Milana Tarota?

  11. Nekako mutacija novice veličkovića i savanavića, na to mi liči, on.

    Napisah meni ba koga liči.

  12. а онако иначе бата Хамес Фелдине свим силама трпа ХД

  13. Vodimo 18 razlike 5 min do kraja a nama igra prva petorka, Antić i Bjelica mrtvi, ne mogu da dišu. Bjelica sutira trojki ne dobacuje do obruca, Pero dise na skrge jbt.

  14. Па могу да играју мсм нису ваљда глупи толико да не знају колико могу мајстори су то јбг

  15. Protiv nekih timova je bitna razlika al evo nek lazovcina objasni

  16. Pa ovi su nešto zadnji fazon. Al nek Vialpando objasni svakako. Xd

  17. ovaj feldin težak promašaj, ništa ne zna

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.