КК Црвена звезда

  1. ja ne znam pojma ha ha ha a jesi vickast

  2. Pa rekoh vam juče enis da dolazi rešeno je to već, top pojačanje

  3. Цоакилограме кад стиже тј. егзактан дан?

  4. Mislim da ovoj ekipi fali jedan takav igrac sto kaze Denda "Jako i do samog kraja..". Sut je vrlo upitan kod njega, ali gori od Radicevica i Keselja ne mozes biti pa taman da si sakat.

  5. Izgubice davidovac minute jbg

  6. Ma boli me uvo, nije mi sestric

    EDIT: Aaa, ti to zbog represtacije

  7. И ја највише бринем због Давидовца, таман је дјечко пустио муда и не јебе живу силу. Ено Мишко потврдио де је прешао код нас Енис.

  8. Enis tek od one tamo nedelje igra za nas, od svetog nikole otprilike

  9. Bombona od pojačanja, samo je sivonja malo, ali valjda će se uklopiti, treba nam takav

  10. А није Свети Алимпије ваљда толико глуп да укине минуте Давидовцу који је стварно добар играч..

  11. joj samo da dr Nebojsa ne zaglavi dozivotnu :((

  12. Aпропо легенде и оптужнице...

    https://youtu.be/uLPuU9kRh0c

  13. хаххааххххааххаахххахахахаххаах а дај Митке јебо те

  14. Морамо се и ми организовати овако ако легенда напипа мардељ, угасиће нам клуб, јебате!

  15. ехехе енис урац

  16. неће ДрМр Човке свирати клавир немојте параноисати

  17. Zapravo bi i mogao da zaglavi mardelj jer je bata Andrej preozbiljan pik bacio na klub.

  18. јебеш бату андреја слаћемо жандаре да га туку безболним палицама као прошли пут

  19. Pa Davidovac je igrao pleja zbog sakatog Radičevića, sad može da igra svoju prirodnu poziciju. Mali ima muda, cenim da mu Alimpije neće kratiti minutažu sad.

    edit: Mada teško mi je da kažem mali, kad lik ovako izgleda sa 22 godine
    http://static.mozzartsport.com/img_thumb/news/3/2/1/15115253658263.JPG

    Nekao mutacija novice veličkovića i savanavoća, na to mi liči, on.

  20. Тако је Ћилмо нешто се раширили и Добрић и Давидовац последњих пар текми очигледно је да могу да буду значајна улога у тиму и тако ће и бити надам се!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.