Prijava

мислите?

eeko bih vam ja, ali necu

mislim da ce eurokup uticati na pad posete, ne samo jer je takmicenje manje kvalitetno vec je cirka 27% ljudi dolazilo da zvizdi himni eurolige

Мислите?

Opaaaa jel to bombas kaže da ne igramo evroligu hahaha to sam čekao brat svaki put kad baci neko predviđanje promaši za 180 stepeni. Srećna evroliga cigani.

Nek je sretnje

Јебу ћокија ко сужња, не зна где удара... ево прозива од jутрос лимара Остоју, хаxа нема он везе браћела

E bombi a zamisli buducnost u el ti srecan sve super i zvezda osvoji evrokup kako bi se osecao?

ne znam to, retko sam odgovarao na hipoteticka pitanja, pogotovo ona koja su realno nemoguca da se ostvare

A kurac nemoguca brate pa vidi polufinale ove godine. Realno se stize dotle a posle je sve moguce jbg.

A i samo sam te pitao jel bi voleo ili bi se iznervirao ne znam sto imas potrebu da komplikujes sve

realno bih ispizdeo vrlo minimalno, daleko manje nego kad su vestacki uzeli vaterpolo da napakoste Partizanu, onda sam realno bio vrlo besan, ali mi je drago sto ce lopina Cedomir Jovanovicnu zatvor uskoro nadam se

Druze, Ceda nece da ode u zatvor pa taman da se svet okrene naopako. To je takva glava, da ga u kanalizaciju bacis najbolje bi prosao... u ovakvim vremenima takva govna najbolje plivaju. Cuti, smrdi i krade.

Брт, упумпали су новац у ВК из истог разлога због ког су га упумпали и у Раднички, да оперу новац и да власт узме за себе део тога и кад су одрадили то онда су се и повукли, титра свима њима курац и сад и раније хоће ли првак бити Звезда или Партизан, оба тима им само за то и служе.... Није то сиротиња крезуба да се бави навијачким глупостима, новац који клубови добију је њима једино битан, зато и не желе да их приватизују....

Diperu, druze...

Bolje da odigras radnicki nis X2 nego sto pokusavas sad bombiju da objasnis nesto

А јбг, докон сам, а и ОК је мени Бомбаш, тј. немам ниш' против њега....

Онда у Крушевцу славимо титулу јбг, боље кући сачекамо једно коло, боли нас курац.... Мада свакако имамо титулу ако изгубе, ал' оно....

боље кући сачекамо једно коло

Може кући додела трофеја и медаља..

zatim prelazi na kritiku svega postojeceg....