Prijava

Bombas napši meni u pvt ja imam isto neke informacije pa da proverim jel se slažu, ja sam Grobar

ne mogu brt, ne smem jbg...

Е има још 2 дела интервјуа са легендицом, био са Богољубом на кахфици, можда уложи нешто јел.

Јебо га Борац нас пуни хеахах

Ovaj samar nam je tribao

А добро није их хтео шут реално, ако сте испратили интервју легенде, ту је некако звучало да Алимпије не иде нигде. Ок млад тренер, шта сад, нови циклус, само напред Звездо.

Scouser
Ovaj samar nam je tribao

koliko vam jos treba samara, pitam samo

e znam, povedite racuna samo, ako Partizan dobije sve ima prednost domaceg terena u finalu, cisto da znate

шта има везе, ваше 3 најватреније фракције бојкотују као и наши.

sve je to kul, ali kakve veze ovo ima sa kk zvezda, nije valjda da se još nadaš igranju evrolige... prijatelju, KK Zvezda nema novac da počne sledeću sezonu, eto kad me vučeš za jezik, sve i da Budućnost ne igra neće je igrati ni Zvezda... gledaj kuću, uči, radi, ne troši vreme na gluposti

bogami danas je onaj španac u begeu ne bih ja bio toliko siguran

gledaj kuću, uči, radi, ne troši vreme na gluposti

Рече човек који се преко интернета свађа са админима на сајту шаљивог садржаја Вукајлија.ком и прави дупле да лупа минусе, па брате?!
А и какве ти везе имаш са темом КК Звезда?

hahah fejlujes brt, verujes glupostima...

kakve veze, ocigledno vece nego ti, znam sve o njima i planovima

Mada, dzaba sve kad Zvezda nema kosarkasku publiku... ne volite svoj klub dovoljno i tacka, ne dozivljavate ga potpuno svojim i to je ono o cemu sam pisao jos pre par godina, dalekosezne posledice one price fmp zvezda ce tek biti vidljive i buduce generacije cigana ce vam pisati po grobovima sto ste na to pristali... cim malo ne krene kako treba, cigana ni od korova i takav klub nije ni mogao da opstane ako cemo realno

zvezda je bolja od partizana definitivno

Ma samo klubovi sa publikom opstaju istina ziva

Msm da je alenpie popio otkaz